Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boa Hancock vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Hancock

Kullanılan: 3 100.0%
  • Ivankov

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
hancock un meyvesinden kamaking etkilenirse ben güzelim der ve hancock alır.. etkilenmezse işi çok zor... kamakingin çok sağlam saldırıları var... daha tam kapasite görmemişte olabiliriz...akainuya karşı kullandığı lazerli saldırı ve galaxy wink çok etkili ve kadın formundayken:D baya da akrobatik... daha ne tür hormanlar kullanabileceğini kestirmek zor:D
böyle bi vs olsa da hancock ağzını burnunu kırsa iva'nın... sanjiye etek giydirmeye çalışmak affedilemez

zor bir dövüş olur.ivankov un hancock tan etkileneceğini sanmam.üstelik ivankov da newkama kempo da usta ve bir çok wink saldırısı var.:)ama hancock da yakın dövüş ustası,b.haki ve h.haki de var.:D berabere seçeneği eklensin.:artiz:

Aslında Ivankov'u hep güçsüz görmüşümdür ama Hancock'dan nefret ettiğimden mi yoksa gerçekten yeneceğini düşündüğümden mi bilmiyorum fakat Ivankov'un yeneceğini düşünüyorum, hatta Hancock'u da erkeğe dönüştürür tam olur.

Haki varsa İvankov alır hatta yoksa da alabilir hormonu verdi mi Hancock'a erkek yapar.Tabi böyle bir şey olsun istemez kimse o ayrı. :D Yani İvankov bir adım önde gibi geliyor bana.

Bayağı kararsız kaldım. İkisinin de dövüş stilleri az çok benziyor, ikisinin de meyvesi oldukça güçlü. Fakat Hancock'un meyvesi Ivankov'a etki eder mi, bilemiyorum. :D Ama bir yandan da Hancock'un saldırı hızı ve Busoshoku Haki'yi saldırılarına eklemesi var. Hancock'un Haoshoku Haki kullanması da etki etmez. Bir yandan Ivankov'da haki olup olmadığını bilmiyoruz.. Çelişkide kaldım. :D Ama Haki ve saldırı şiddeti + hızı yönünden Hancock daha ağır basıyor. Oyum Hancock'a gitti. ^^

İvonkov , İmpel Down veya Sonrasında ki savaşta hakisi yoktu.
2 yıl aradan sonra hakiyi uyandırmış olabilir.
Fakat , Hancock bu hakisini yıllar önce uyandırmış üstüne H.haki gibi sağlam bir irade seviyesi var.
H.hakiyi sadece bayıltmak üzere düşünmek yanlış olur. Bu özellik diğer haki seviyelerinide etkiliyordur .
Mantıklı düşününce Hancock her daim üst basamakta olacaktır.
Hancock.

Yapmayın etmeyin Devrimin en üst adamını yediniz. İvankov gibi birisi bu kadar ezilmemeli Kumayla eşit dövüşe biliyorken Hancocka bu kadar ezilmez hatta yener.

Bunun dışında Hancockun gücü çok abartılmış utanmasanız uzaktan Wbyide taşa çevirir rahat alır diyeceksiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık