Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Ulan be ben animede şu final değişir çoluk çocuk işlerine girmez diye seviniyordum ama bu devam olayı ile yalan oldu. Hala daha anlamıyorum Rukia renjiyle ne alaka. İchigo nun da hiç meyili yoktu şu pırasaya valla gördüm sinir oldum yine

Ulan be ben animede şu final değişir çoluk çocuk işlerine girmez diye seviniyordum ama bu devam olayı ile yalan oldu. Hala daha anlamıyorum Rukia renjiyle ne alaka. İchigo nun da hiç meyili yoktu şu pırasaya valla gördüm sinir oldum yine
Rukia ile Renji abi kardeş gibilerdi. Kubo baş göz edeyim neyse diyerek bunları enseste sevk etmiş.

Rukia ile İçigo çifti dışında hepsi saçma olacaktı bana kalırsa, oldu da.

Bölüm tatlı olmuş yahu. Bleach i özlemişim.
Bu arada asıl Rukia ve Ichigo kardeş gibiydi. Çocuk falan yapsalar kusardım

Rukia ile Renji abi kardeş gibilerdi. Kubo baş göz edeyim neyse diyerek bunları enseste sevk etmiş.

Rukia ile İçigo çifti dışında hepsi saçma olacaktı bana kalırsa, oldu da.
Nasıl ne alaka daha ss arcta al tut kızı diye Renji'ye fırlatıyordu. :)

@Riful
Renji baştan boş değildi zaten boşuna mı Byakuya ile vs attı sanıyorsun.Biraz da etkisi vardır.;)
Tabii Rukia fazla emare göstermedi Renji hakkında.Rukia ne İchigo ne Renji onda en fazla yer eden Kaien olsa gerek.Öldükten sonra da değil yaşarken.

İchi x Rukia topluluğu çok geniş bir topluluktu iyi biliyorum çoğunluk bunu istiyordu ama fanların istediğine göre hareket edecek değildi tabii Kubo.

Nasıl ne alaka daha ss arcta al tut kızı diye Renji'ye fırlatıyordu. :)

@Riful
Renji baştan boş değildi zaten boşuna mı Byakuya ile vs attı sanıyorsun.Biraz da etkisi vardır.;)
Tabii Rukia fazla emare göstermedi Renji hakkında.Rukia ne İchigo ne Renji onda en fazla yer eden Kaien olsa gerek.Öldükten sonra da değil yaşarken.

İchi x Rukia topluluğu çok geniş bir topluluktu iyi biliyorum çoğunluk bunu istiyordu ama fanların istediğine göre hareket edecek değildi tabii Kubo.
Kubo bu işlere hiç girmez diye düşünmüştüm ben. Oradaki güvenilir kişi oydu ondan fırlattı :D renjinin vardı bir şeyleri zaten de Rukia bana byakuya'ya yanık gibi geliyordu hep :D

@Riful aynen öyleydiler. Seri bittiğinde ben Kubo jump`a gıcık oldu diye bu işlere girdi diye düşünmüştüm

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık