Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Sonu meraklandırıcı.Aizen,Yhwach,Ukitake hmm...İngilizce çeviri bir gelsin bakalım.Mayuri’nin yeni hali iyiymiş. :D Rukia da güzel İba eski halinden garip olmuş.Yeni teğmenler de gelmiş.
İngilizcesi, tam ben bu konuya yazarken çıkmış. :d

Burdan okuyabilirsin:

Jujutsu çevirisinde özellikle sanki çeviriyi yapan eleman hintli falan hissiyatı oluşturdu bende, gramer falan 0. Yorumlayarak düzgün hale getirdik cümleleri, Bleach'i ise okumadım daha düzgündür belki.
Aslında, ilkten sadece One Piece'i yapıyordu TCB Scans ama, ne olduysa Black Clover, Jujutsu Kaisen ve My Hero Academia'nın çevirisine başladılar. Etken bu olsa gerek.

Burdan okuyabilirsin:

Aslında, ilkten sadece One Piece'i yapıyordu TCB Scans ama, ne olduysa Black Clover, Jujutsu Kaisen ve My Hero Academia'nın çevirisine başladılar. Etken bu olsa gerek.
Amaçları Jaimini's Box gibi olmak (ne kadar olabiliyorlar bilmiyorum) aslında çevirmen değişmeseydi bir sıkıntı yoktu seviyorduk. Çevirmen değişince bir şeyler oldu.

Burdan okuyabilirsin:

Serinin cehennem filminde yaşanan hikayeye benzer bir kurgu yapacak galiba.Bleachte filmler dahil hiçbir filler tamamen uydurma olmuyor yazar el atıyor diğerlerinden öyle bir farkı var.Hemen hemen canon sayılır yani.O açıdan filmden belliydi bir gün cehennem olayına yer vereceği.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık