Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bir Grubu En Etkileyici Şekilde Karşısına Alan Kişi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Senin mantıkla WB gibi adamları da Denizcilerin karşısına çıktı? Shiki gibi Teach'te Garp ve Sengoku'nun karşısına çıktı? Bir sürü benzerlik sayarım bu anlamda sana. Senin yaptığın gördüğün benzerlik gibi.. WB ne etti Amiral'lere? Shiki ne yapabilmiş Garp ve Sengoku'ya? Meyvesi zaten yıkım yapmaya elverişli olan bir güç için yıkım yaptı diye mi övelim o güçte bir adamı?

Hee luffy'de 3 amiralin karşısına çıktı o zaman, o da wb müttefikleri içersindeydi ve Ace'e giderken karşısına mecburiyetten amiraller çıktı. Çünkü adamlar luffy'nin yolunun üzerinde oturuyorlardı. Luffy idam yerine fırlayabilse oraya fırlardı direk. İlla 3 amiralin karşısına çıkacam ve onları harcayacam niyeti yoktu, oraya kadar fırlatılabildi. Birazda şekil olsun diye öyle oldu tabii.

Hee luffy'de 3 amiralin karşısına çıktı o zaman, o da wb müttefikleri içersindeydi ve Ace'e giderken karşısına mecburiyetten amiraller çıktı. Çünkü adamlar luffy'nin yolunun üzerinde oturuyorlardı. Luffy idam yerine fırlayabilse oraya fırlardı direk. İlla 3 amiralin karşısına çıkacam ve onları harcayacam niyeti yoktu, oraya kadar fırlatılabildi. Birazda şekil olsun diye öyle oldu tabii.
Magellan'ın da yolunun üzerinde Karasakal tayfası vardı. Asıl hedefi bizim Luffy ve diğerleriydi. Nedenler niyetler tartışılmıyor sonucu da tartışmıyoruz. Sahnenin seni etkileyip etkilemediği önemli. Bu öznel bir olay. Şu sahneyi izlemiş olupta etkilenmedim diyende bence kendine yalan konuşuyordur. Sahneni efektleri, karakterlere çizilen surat ifadeleri resmen etkileyici olsun diye yapılmış. 3 Amiral duvar gibi dizilmişler yan yana duruyorlar. Başka öyle bir sahne olmadı seride.

Neyse kardeşim sana göre etkileyici değil. Ama önemli olan bana göresi. Zaten tekrar ediyorum konu öznel bir konu.

Saçma bir tartışma devam ediyor hala.

X: Benim en sevdiğim renk kırmızı.
Y: Olm ne alaka lan? Bana göre siyah en iyi renktir. Sen nasıl kırmızı diyebilirsin? Az mantıklı ol!

Bu yani. Yazdıklarınızı az gözden geçirin derim.

Saçma bir tartışma devam ediyor hala.

X: Benim en sevdiğim renk kırmızı.
Y: Olm ne alaka lan? Bana göre siyah en iyi renktir. Sen nasıl kırmızı diyebilirsin? Az mantıklı ol!

Bu yani. Yazdıklarınızı az gözden geçirin derim.
Konu niye açıldı oy atıp geçin diye mi, tartışma olacak tabii, göreceli diye bir şey yazmayacaz mı. Çıkıntılık olsun diye mi yazıyon.

Konu niye açıldı oy atıp geçin diye mi, tartışma olacak tabii, göreceli diye bir şey yazmayacaz mı. Çıkıntılık olsun diye mi yazıyon.
Ortamı germek istiyorum. :D

Ne demek istediğimi anladın işte. Vs konusu değil ki bu hararetli tartışmalar dönsün. Tamamen renk ve zevk konusu tartışılıyor. Birisinin acayip etkilendiği bir sahne diğeri için sıradan gelmiş olabilir. Misal Dof'un sahnesi bana hiç de etkileyici gelmedi ama onu seçenlere sunabilecek bir argümanım yok niye seçtiniz diye. O adamların hoşuna gitmiş demek ki.

Yine tartışılsın eyvallah ama olay resmen suçlamaya dönmek üzere. :/ Bırakalım da isteyen istediğini seçsin.

Kışkırtıcı hiçbir tarafı yok. Çünkü konu ile alakası yok.31 tane oy tokat gibi duruyor orda.

Çünkü 840 bolumlyk seride bir Amiral için bile hapı yuttu denildiği bir sahne görmedik. 3 Amiral karşısı aldi diye öyle bir şey şu an için denilmeyecegi de bariz olur. Sorun öyle bir şeye o güçte bir adamın cüret edebilmesidir. O yüzden de herkes şaşırıyor. Arkadaş öğrenmiş oldu neden şaşırılmis olduğunu.
Senin gibi ultra luffy fanımı öğretmiş oldu bana? Sen açık açık dedinki herkes şaşırdı,bende dedimki doğrudur herkez korktuki 3 amirali harcıyacak şimdi.Orda kuşatma duvarı çekilmiş,Wbnin dahi saldırısı işlememişken,jinbeinin yardımıyla içeri girebilen kişi olduğuna şaşırmaları normal,yoksa bir çöpün 3 amiral karşısına çıkmasına kimse şaşırmaz anca güler.Umarım öğretebilmişimdir,yanlış oldu anlatabilmişimdir demek istediği mi...

Senin gibi ultra luffy fanımı öğretmiş oldu bana? Sen açık açık dedinki herkes şaşırdı,bende dedimki doğrudur herkez korktuki 3 amirali harcıyacak şimdi.Orda kuşatma duvarı çekilmiş,Wbnin dahi saldırısı işlememişken,jinbeinin yardımıyla içeri girebilen kişi olduğuna şaşırmaları normal,yoksa bir çöpün 3 amiral karşısına çıkmasına kimse şaşırmaz anca güler.Umarım öğretebilmişimdir,yanlış oldu anlatabilmişimdir demek istediği mi...
Daha fazla zamanımı harcamak istemiyorum konuda anlatmak istediklerimi yazdım. Sen istediğin gibi görmeye devam edebilirsin.

Whitebeard ı seçtim ama Hannyabal saçma sapan bir şekilde cesurdu o bölümlerde.
Orda sırf görevini yaptığı için öldürselerdi Hannyabal ı Luffy yi Jinbei yi falan baya sorgulardım. Iyi bir ikilem yaratırdı mangaka. Ama nerdeee tepilen başka bir fırsat

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık