Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Better Call Saul (2015-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 48 94.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 3 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    51
Adam istese kendini rahat kurtarırdı. Hapse, kendini kim'e kanıtlamak için mi girdi yani?
Finali izledin mi? Kendini zaten 7 yıl ile kurtarmıştı. Hayatını bilerek kararttı. Kim'in gözlerinin önünde yaptıklarıyla yüzleşti tekrardan Jimmy oldu Saul mevzusu bitti. Buna değer miydi dersen değmez derim fazla romantik değil miydi dersen evet derim gerçekçi buldun m dersen hayır derim. Ama olan bu.

Finali izledin mi? Kendini zaten 7 yıl ile kurtarmıştı. Hayatını bilerek kararttı. Kim'in gözlerinin önünde yaptıklarıyla yüzleşti tekrardan Jimmy oldu Saul mevzusu bitti. Buna değer miydi dersen değmez derim fazla romantik değil miydi dersen evet derim gerçekçi buldun m dersen hayır derim. Ama olan bu.
Genel kanıya göre Jimmy yaptıklarını bastırmak için Saul Goodman olmuş. Walter yüzünden artık Sauk olamayacağı için kendini ifşa etmiş. Bana sorarsan da çok tutarlı değil.

İşte 7 yılla kurtarırdı ama bilerek hayatını karartıyor. Orada kim olsa 7 yıla razı olurdu. Ben o kısmı beğenmedim şahsen ama saulun rafa kaldırıldığını göstermek için gerekliydi sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık