Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Better Call Saul (2015-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 48 94.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 3 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    51

Yayınlayan Kanal: AMC
Sezon Sayısı: 6
IMDb Puanı: 8.9
Türü: Suç, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Bob Odenkirk, Rhea Seehorn, Jonathan Banks

New Mexico, Albuquerque'de ceza avukatı ve aynı zamanda Breaking Bad'de yer alan yan karakterlerden biri olan Jimmy McGill'in Saul Goodman olarak bilinen "suçlu" avukatına dönüşme süreci anlatılmaktadır. Dizide ayrıca Breaking Bad'de görülen Mike Ehrmantraut, Gustavo Fring, Hector Salamanca gibi karakterler de yer almaktadır.

Kişisel yorumum: En az Breaking Bad kadar, hatta belki ondan bile kaliteli bir iş.

Son düzenleme:
Lalo sıkı karakter keşke Breaking Bad’de olsaydı.Tek eleştirim şu : Saul Goodman ilk gördüğümüzde çok eğlenceli karakterdi repliklerine kahkaha atmıştım Bb ilk gözüktüğünde.Yani dizi adamın piç avukat olup parayı kırdığı kısmı anlatmaya pek yanaşmadı.Tamamen kartele ve halka çalıştığı bölüm işte.Dönüşümü tamamen anlatıp bitirecek.O kısımları doya doya izlemek isterdim açıkçası.Hani olayların bağlanmasına da gerek yok tek bölümlük hikayeler şeklinde bir sezon görmeliydik.

Muhtemelen yönetmen Breaking Bad'ten gelen tecrübelerle karakter gelişimini bu konuda şaheser niteliğinde olan önceki dizisinin üstüne koymayı başararak büyük bir iş başarmış.Bana göre Slippin' Jimmy'nin Saul Goodman karakterine dönüşümü Walter White'ın Heisenberg'e dönüşümünden çok daha gerçekçi,etkileyici ve kusursuz yapılmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık