Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Berserk (Anime)

Animeyi nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    45
arkadaşlar berserk adlı animeyi izlemeye 1997 serisinden başladım 25 bölümlük onu bitirdim şimdi hangi animesinden başlayacağını bilmiyorum 2 tane 2. sezon adında bikaç bölümlük animeler buldum ama ikiside birbirinden farklı. sanırım 1997 den sonra bi 2016 birde 2017 animesi var ama hangisinin önce geldiği hakkında hiçbir fikrim yok yardım edin lütfen
97 izlemiş ise anime işini bırak. Direk mangaya geç. Devam animelerin kalitesi kötü. Yavaş yavaş manga oku...

Golden Age Arc tekrardan animeye uyarlanacakmış, 20 dakikalık bölümler halinde . Müzikler yine yeni yeniden Susumu Hirasawa'da.
Ne zaman olacağıyla ilgili bilgi var mı?
Şu seri ileride sağlam bir hikaye ile 2-3 serilik bir film yapılsa cok güzel olur. Ama hikâyenin biraz toparlanması lazim.

Bu serinin animesi ya da filmi izlenmez ki yahu. Adamlar sahnelerin neresini keselim, neresini kırpalım diye düşünmekten helak olur. :hhh:

Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama bu seriyi animeye ancak yayın platformları uyarlayabilir. Televizyonda bu seviyedeki olayları mecburi hafifletip seriyi ezerler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık