Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Berserk (Anime)

Animeyi nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    45
arkadaşlar berserk adlı animeyi izlemeye 1997 serisinden başladım 25 bölümlük onu bitirdim şimdi hangi animesinden başlayacağını bilmiyorum 2 tane 2. sezon adında bikaç bölümlük animeler buldum ama ikiside birbirinden farklı. sanırım 1997 den sonra bi 2016 birde 2017 animesi var ama hangisinin önce geldiği hakkında hiçbir fikrim yok yardım edin lütfen

İlk versiyonu zamanına rağmen şuan bile hala zevkle izlenebiliyor. Ama 2016 ve 2017 zamanında çıkan şeyler keloğlandan hallice. Mühim olan mangası zaten, iyi veya kötü olmasının benim için önemi yok.

arkadaşlar berserk adlı animeyi izlemeye 1997 serisinden başladım 25 bölümlük onu bitirdim şimdi hangi animesinden başlayacağını bilmiyorum 2 tane 2. sezon adında bikaç bölümlük animeler buldum ama ikiside birbirinden farklı. sanırım 1997 den sonra bi 2016 birde 2017 animesi var ama hangisinin önce geldiği hakkında hiçbir fikrim yok yardım edin lütfen
Onlar serinin devami bir tur yeniden yapim ama ikinci bolumu izlerken gozlerim kanadi ve biraktim orjinal seriyi izleyip mangadan takil etmeni tavsiye ederim ki yakin zamanda mangakasi vefat etti :ühü:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık