Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Basil Hawkins

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 128 68.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 59 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    187
İlk tanıtıldığında, dikkatimi en çok çeken nova olmuştu. Tipi olsun, meyvesi ve kartları olsun, baya güzel tasarlanmış bir karakterdi. Kid ve Luffy'den sonra da en yüksek ödüle sahipti.
Zaman atlamasından sonra ödülü az olunca, baya şaşırmıştım. Beklentim vardı kendisinden.
Niyeyse Oda'nın, Hawkins konusunda fikir değiştirdiğini düşünüyorum.

Yeni çağın önde gelen isimlerinden olmaktansa Kaido'nun altında varlığını sürdürmeyi kabul etmiş birisi. Sen o kadar yeni dünyaya kadar gel sonrada başkasının boyunduruğu altına gir.

Kaderi değiştiremeyeceğine inanması kendisinin sonu oldu. Oysa Drake'in teklifini kabul etse kazanacak tarafta olabilirdi.

Yazın one piece'i baştan sona izleyip Hawkins'in kaç kez fallarını-olasılık iddialarını doğru çıkardığını hesaplayacağım. Yenilen pehlivan güreşe doymaz misali en son yorumumu yazacağım. Hawkins kardeş bir daha iddiada bulunma, o bataklıktan çık diye! İki üç gündür aklımda bu var nedense...

En vasıfsız nova bu arkadaştır net. Ne hikayesi işlendi ne motivasyonu gösterildi. Derinlik de yok. İrade falan da yok. Güç olarak da sınıfta kaldı. Tamamen gereksiz bir karakter olarak serideki tek işlevi saman kağıdı israfı olmak.

Kid'e olan ihaneti çok da önemli değil aslında. O ihaneti ettiği noktada Kaido karşısında irade gösterebilecek Kid ve Killer dışında Luffy ve Zoro var bence Novalar içinde, Dressrosa öncesi Law net bir şekilde biat ederdi Kaido'ya. Yaşama şansının %1 olduğunu görünce Kaido tarafına ihanet edip bizimkilere yanlayabilirdi ama onurlu bir şekilde kaderine karşı gelmeye karar verdi ilk defa ve bu da onun ölümüne sebep oldu. Umarım ölmemiştir, eğer ölmediyse gördüğü kadere karşı gelmeyi bilen güçlü bir karakter olarak dönecek.

Gerçek hayatta olan kişiliğime en yakın bu karakter var galiba. Adam satarım ama bunun kadar ucuza satmam ya. Yani Kid gibi değerli karakteri amirallik verirseler satardım direkt. Bu herif ucuza kapattığı için sinirimi bozuyor biraz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık