Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartolomeo vs. Vergo

Kim kazanır?

• Bartolomeo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Vergo

Kullanılan: 2 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Sağ elinde eldiven yok o sahnede. Önceki karede çıplak el, sonraki karede siyah el çizilmiş.
Demek istediği o değil.Mangaka unutup tek bacaklı adamı 2 bacaklı çizebiliyor.Orada da eldiven olayını karıştırmış olabilir demek istiyorum.Sonuçta eldiven de kullanan bir karakter.Bariyer açmasının mantıklı tarafını da görmediğim için böyle bir şey olabilir dedim.

Dofun daha ailesine bile giremeyen adam Belammy o bariyeri aşarken Dofun sağ kolu hayli hayli aşar ve Bartonun ağzını yüzünü baştan çizer.

Bariyer kullandığı yerlerde ya kendini koruma amacı vardı ya da Bellamy ve Rebecca'yı.Sabo sahnesine bakarsanız savaşma gayesi var gibi durmuyor.Savunma desen niye savunsun kendini ? Sabo geçerken itekliyor bunu sadece.Bu sahne cidden sağlıklı gelmedi bana.

mesele sadece haki değil bence vergo tekmeyle sanjinin bacağını çatlatıyo bariyeri de aşar diye tahmin ediyorum

Unknown

mesele sadece haki değil bence vergo tekmeyle sanjinin bacağını çatlatıyo bariyeri de aşar diye tahmin ediyorum
Logia ya antisi olmadan yada haki li saldırı yapmadan vuramazsın aynı şekilde bunda da işliyordur.Haki olmadıktan sonra ne kadar fiziksel kuvvetin olduğunu bir şey değiştirmez.Kalkan gelen her türlü saldırıyı engeller büyük ihtimal..Tabi saldırının yapılışı,yapan kişinin hızı ve taktiği değiştirir bunu ama :/

bence hakisiz de kırılabilir yada haki ile de kırılamıyabilir tamamen vuranın gücüne ve haki seviyesine bağlıdır kaldı ki vergonun hakisini az çok gördük bide meyvesi bambuydu yanlış hatırlamıyorsam ne kadar sert bi ağaç olduğu kendim test etmiş biri olarak kırar diye tahmin ediyorum

Logia ya antisi olmadan yada haki li saldırı yapmadan vuramazsın aynı şekilde bunda da işliyordur.Haki olmadıktan sonra ne kadar fiziksel kuvvetin olduğunu bir şey değiştirmez.Kalkan gelen her türlü saldırıyı engeller büyük ihtimal..Tabi saldırının yapılışı,yapan kişinin hızı ve taktiği değiştirir bunu ama :/
ne alaka şimdi? Fiziksel kuvvetin veya meyve gücün üst düzeyse bariyer filan kalmaz ortada. Luffy lastik olmasına rağmen aşırı kuvvet karşısında zarar görür örneğin; Lucci

Barto'nun hıza dair bir şeyini görmedik.

Dayanıklılığına dair bir şey görmedik.Bence pek dayanıklı değil,zira bariyer nasılsa onu koruyor,darbe almıyor bu sayede de çok rahat.Ama sürekli dayak yiyen,darbe alan adamla pek darbe almayan adamın dayanıklılığı bir olmaz.Önceden çok hasar veren darbe bir zaman sonra sana koymayabilir.Ama Barto'da böyle bir olay yok.Meyvesine çok güvendiği görünüyor.Hani Pekoms diyor ya bu logialar yumruğu yiyene kadar kendilerini Allah sanırlar diye Barto da o hesap gibi geliyor bana.Bariyeri aşan olursa kötü dayak yiyecekmiş gibime geliyor.

Hakisi var mı yok mu belirsiz,varsa seviyesi belirsiz.

Saf gücü iyi mi belirsiz.

Sırf Vergo bariyeri aşamaz mantığıyla mı oy atılıyor Barto'ya? Bariyeri aşamasa dahi bu demek değil ki Barto kazanır.Ne yapacak bariyerle vura vura Vergo'yu mu yamultacak? Vergo aşamazsa ortada kalır,yani berabere biter işte.Zoro Pica'nın bedeni bulamadığı zamanlarda ne oldu? Yenildi mi? Hayır çizik bile almamıştı.Yani olay ortada geçiyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık