Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartolomeo vs. Vergo

Kim kazanır?

• Bartolomeo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Vergo

Kullanılan: 2 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Unknown

Hmm biraz karışık,şimdi Barto bariyer ile kral yumruguna dayandı.Kral yumrugunu kafa dedenin gücünü kazandıktan sonraki saldırısının 2 katı sayabiliriz.Bunlara baktıgımda Vergo'nun bariyeri aşması imkansız.Vergo tüm vücuduna haki ekledi belli bir noktada yogunlaştırmadı hakisini o yüzden kafa dede'den daha saglam saldırı yapabilcegini sanmıyorum.Defansı saglam ama vursa bile Hack gibi zarar görmez ama bariyeri aşamadıktan sonrada Barto'yu yenemez.
Haki başka diğer güçler başka 2 yıl önceki hiçkimse Bartoya elini süremezdi.Meyvelerin gücü kesindir ve Haki ve antileri dışında geçilemez.Vergo dediğin adam zaten Koka üstadı birisi yani Meyve işlevsiz kalır bu adamın karşısında.Meyve ne zaman işler B.hakisi Vergoyu geçtiğinde..Vergo yu geçicek B.hakide Law seviyesinde adamda anca bulunur.Senin dediğin saldırlar Zoro nun Slashları gibi birşey yani Haki ile vurulan saldırılar değil Kafa dededen bahsetmiyorum ki hiç konumuzla alakası bile yok Dede nin..

Bak Koka nın temeli belli bir noktada yüksek miktar hakiyi yoğunlaştırmaktır büyük ihtimal..Sorun şurda Vergo da o kadar yüksek haki varki adam sıkılmış geriye kalan hakilerle vücudunu kaplamış nasıl bu adamda az haki olabilir ki hala anlamadım Kafa dede ye nasıl geldik :/

Evet bu sahnede elini siyahlaştırarak haki kullanmış galiba Sabo ;

Bence Sabo her türlü daha güçlüdür Vergo'dan o ayrı mevzu. :) Devrimcilerin Dragon'dan sonraki en yetkili adamı sonuçta, amirale bile kafa tutabiliyor.

Birde şunu anladım, Kor-amiraller arasında dağlar kadar fark olabiliyormuş demekki :D , Kor-amiral Maynard'ı kolayca yenen Barto, Vergo'ya kolayca yenilir şeklinde yorumlar gördüm.

Kralın yumruğunundan etkilenmeyen bariyer Vergo'nun yumruğundan hiç etkilenmez.Vergo karşısında da bellamy'e yaptığı gibi dalga geçmeden dövüşürse barzorodeo alır bu vsyi.

Evet bu sahnede elini siyahlaştırarak haki kullanmış galiba Sabo ;

Bence Sabo her türlü daha güçlüdür Vergo'dan o ayrı mevzu. :) Devrimcilerin Dragon'dan sonraki en yetkili adamı sonuçta, amirale bile kafa tutabiliyor.

Birde şunu anladım, Kor-amiraller arasında dağlar kadar fark olabiliyormuş demekki :D , Kor-amiral Maynard'ı kolayca yenen Barto, Vergo'ya kolayca yenilir şeklinde yorumlar gördüm.
Maynard'ın çaylak olduğunu Bastille belirtiyor. Yani doğrudan mangaka ezik diyor Maynard için. Fujitora bile adam yerine koymadı, bir sus kenarda otur dedi Maynard'a. Güç olarak da Vergo > Bastille > Maynard çok nettir bana göre. :D

Unknown

benim cümlemde kralın yumruğunda haki olduğu nerde geçiyor ?
Hakisiz bir saldırının Meyve yeteneğini etkisiz hale getirmesini nasıl bekliyorsun ? Yani o saldırının Bartoya işlememesi gayet doğal..

Hakinin bariyeri işlevsiz kıldığını Sabo da görüyoruz zaten..Vergonun stili direk Hakiden gelirken nasıl Kralın yumruğundan yola çıkarak sonuca varabiliyorsun ?

Hakisiz bir saldırının Meyve yeteneğini etkisiz hale getirmesini nasıl bekliyorsun ? Yani o saldırının Bartoya işlememesi gayet doğal..

Hakinin bariyeri işlevsiz kıldığını Sabo da görüyoruz zaten..Vergonun stili direk Hakiden gelirken nasıl Kralın yumruğundan yola çıkarak sonuca varabiliyorsun ?
Barto'nun güçleri haki ile saldırınca etkisiz hale gelmez.

Arkadaşın paylaştığı sahneyi diyorsan orda Sabo'yla dövüş gibi amacı yok.Bariyerin sürekli açık olup olmadığı da belli değil.Kaldı ki Sabo yapabiliyor diye Vergo da yapar diye bişey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık