Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Baroque Works ve Devrim Sistemi

Ellerine sağlık, güzel düşünmüşsün. Croco ve İva olayını trol bağlarsa Oda herkesi ters köşe yapar. Oradan bir şeyler muhakkak çıkmalı. Croco'nun antik silah bilgisini nereden öğrendiğini biliyor muyuz? Antik silah gibi bir şeyi devrimciler biliyordur ve arama ihtimalleri yüksek. Croco eğer buradan bilgi aldıysa ona göre kendi organizasyonu kurmuş olabilir. Kurduğu sistem gayet başarılıydı. Kimse onu bilmeden gayet bağlı bir şekilde çalışıyordu.
Aynen bir korsanın antik silah bilgisine sahip olması arayacağı yeri bilmesi falan zor.Caribou mesela ilk defa duymuş gibi tepki veriyor.Adamın bilgi dağarcığı fazla ve bu ancak içeriden İva gibi birisi üzerinden alınabilir.Veya artık dediğim gibi içlerine kendisinin girme ihtimali de var.Bir süre devrimci takılmış olabilir korsanlık öncesi.

1 numara var mıdır devrimcilerde sence ?

Aynen bir korsanın antik silah bilgisine sahip olması arayacağı yeri bilmesi falan zor.Caribou mesela ilk defa duymuş gibi tepki veriyor.Adamın bilgi dağarcığı fazla ve bu ancak içeriden İva gibi birisi üzerinden alınabilir.Veya artık dediğim gibi içlerine kendisinin girme ihtimali de var.Bir süre devrimci takılmış olabilir korsanlık öncesi.

1 numara var mıdır devrimcilerde sence ?
Sabo'nun 2. komutan olması çok tartışılmıştı. Japonca falan baktılar ama kesinlik çıkmamıştı. Kimisi Dragon 1 diyor kimisi 1. komutan var diyor. Devrimin 2 numarası deyince de Drangon sonrasında geliyor gibi. Belki manevi evlat gibi yetiştirdiyse en yetkili kişi olabilir.

Ben şahsen 1. komutan olacağını düşünmüyorum. Öyle olsa Sabo önemli komutan olurdu. Ondan güçlüleri vardır ama Dragon sağ kolu yapmıştır bu gereksizi.

Ace sırf 2 numara diye Sabo'ya da aynı şeyi verelim demiş olabilirler. Ama bence Dragon sonrası geliyor.

Sabo'nun 2. komutan olması çok tartışılmıştı. Japonca falan baktılar ama kesinlik çıkmamıştı. Kimisi Dragon 1 diyor kimisi 1. komutan var diyor. Devrimin 2 numarası deyince de Drangon sonrasında geliyor gibi. Belki manevi evlat gibi yetiştirdiyse en yetkili kişi olabilir.

Ben şahsen 1. komutan olacağını düşünmüyorum. Öyle olsa Sabo önemli komutan olurdu. Ondan güçlüleri vardır ama Dragon sağ kolu yapmıştır bu gereksizi.

Ace sırf 2 numara diye Sabo'ya da aynı şeyi verelim demiş olabilirler. Ama bence Dragon sonrası geliyor.
Aynen çevirilerde sıkıntı olduğunu ve ortak bir uzlaşı olmadığını bende hatırlıyorum.Ace ile aynı yapayım dediyse arada garanti Marco var zaten.Yani yine o tarz birisini koyması gerekir araya.

Sırf aynı meyveyi vereceğim diye bir ayar çekti. Şansa Dof ele geçirdi, arenada pazarladı. Kimi çakmalar vardır kalitelidir falan ama bu çakmanın da çakması gibi bir şey olmuş. Gerçi lideri ne ki bundan ne bekliyoruz.:D
Lideri sanırım bu gidişle 1 milyar falan çıkacak.Katakuri'den hallice. :D Gerçi öyle de saçma olacak çok arıyoruz bu adamı diyip o ödülü vermek.Öyle birşey olursa ödülün tam olarak tehdit ile alakalı olmadığını öğreniriz.

Sabo sağ kol dendi işte bence gayet açık.Bu adamın aktif hali meyvesizdi arkadaşlar o yüzden 600 küsüratlı bir ödül gayet doğal.Ki hala gelişime açık bir karakter.
Bir Yonko organizasyonu kadar vurucu güce sahip olmamaları gayet doğal devrimcilerin.Çünkü korsanlığın aksine ideolojileri biraz daha fikir üstüne.
Ha birde seri korsan serisi bırakın korsan olmanın ayrı bir ekstrası olsun.

Lideri sanırım bu gidişle 1 milyar falan çıkacak.Katakuri'den hallice. :D Gerçi öyle de saçma olacak çok arıyoruz bu adamı diyip o ödülü vermek.Öyle birşey olursa ödülün tam olarak tehdit ile alakalı olmadığını öğreniriz.
Bu Dragon'a 800 milyon mu ne ödül vermiştim dalgasına ama şimdi hiç de öyle dalga gibi gelmiyor.

1 numara 1 milyar civarı, Dragon ise 2.5-3 milyar arası bir şey çıkar.

Ileride göreceksiniz, Beckmann ya da Marco 1.4 milyara varan ödüllerle karşımıza çıkacak. Hiçbir yonkou 2 milyardan aşağı çıkmayacak. Hal böyle olunca hükümetin ana düşmanı olan devrimci liderinin 3 milyar ödülü çıkması şaşırtıcı olmaz benim için. Dragon'u küçümseme hatasına düşmeyin derim. Hükümetin en azılı düşmanının bir sağ kol kadar ödülü olmayacak mı ? Komik bile değil :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık