Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Görüp görebileceğiniz en büyük Zeke fanı olarak diyorum ki; Cidden Eren'in bu planı kabul ettiğini mi sanıyorsunuz? Eğer öyleyse Eren'i baştan sonra yanlış okumuşsunuz.
Benim tek bildiğim sadece 3 sayı önce Eren'in ne niyetle olursa olsun Zeke'le anlaştığı o plandan sebep onlarca asker öldürüldü.
Benim için bu Eren'le ilgili yeterli bilgi.

Ama evet orda eksik yazmışım. İlk cümleden sonrasında mangaka hakkında konuşuyordum. Yazmayı unutmuşum. Eklerim.

Biriktirdiğim bölümleri okudum. Zeke'nin misyonunu öğrendik nihayetinde. Ilk göründüğü zamanlar keşif birliği askerlerine tutumu, şu anki hareketlerinin sebebi vs. kafamda oturdu. Artık gıcık değilim kendisine. Şu küçük kız ne ayak, Ymir'le bir alakası var mı merak içindeyim.

Eren'e ise her türlü kılım. Abisini tongaya düşürme derdinde olsa da, onunla aynı misyonu yüklense de...

Levi baydı, keşke ölse, ama nerde!

Her sayfanın yarısını dolduran Erwinciler ise ayrı bir baydı. Anladık Erwin'in askerlerisiniz.

Biriktirdiğim bölümleri okudum. Zeke'nin misyonunu öğrendik nihayetinde. Ilk göründüğü zamanlar keşif birliği askerlerine tutumu, şu anki hareketlerinin sebebi vs. kafamda oturdu. Artık gıcık değilim kendisine. Şu küçük kız ne ayak, Ymir'le bir alakası var mı merak içindeyim.

Eren'e ise her türlü kılım. Abisini tongaya düşürme derdinde olsa da, onunla aynı misyonu yüklense de...

Levi baydı, keşke ölse, ama nerde!

Her sayfanın yarısını dolduran Erwinciler ise ayrı bir baydı. Anladık Erwin'in askerlerisiniz.
Kız dediğin Gabi mi,yoksa Zeke'yi iyileştiren kişi mi? Eğer Zeke'yi iyileştirenden bahsediyorsan büyük ihtimal ile Ymir'in ta kendisi. Artık Zeke'ye kıl olmuyorsan ne mutlu bize.

Eren'in olayının daha açıklanması gereken birkaç detaya ihtiyacı var. Ama onun dışında en başından beri savunduğu "özgürlük" ve "bu dünyada doğduğumuz için şanslıyız" tutumu şu an gayet güzel işleniyor bence. Halk da Eren'den yana,tek karşı olanlar rütbeli kişiler diyebiliriz. Birkaç sayı önce Mikasa Eren'e "Zeke seni manipüle ediyor" dediğinde Eren'in "Ciddi misin?" tarzı umursamaz bakışı bu son sayıda netlik zamandı. Asıl manipüle eden taraf Eren.

Levi cidden bu olay sonucunda ölmeli. Hange yanında götürdüğüne göre en azından hâlâ nabzı var ama kopmuş parmaklar ve muhtemelen kopmuş bir bacakla hayatta kalması artık cidden saçma olur.

Erwin şu an hayatta olsa, muhtemelen bunların hiçbiri olmazdı. Eren böyle bir işe kalkışmazdı.
Erwin'in yaşasaydı ne yapacağını bilemeyiz. Erwin oldukça bencil biri esasında. Eren'in planına yardım etme ihtimali bile olabilirdi. Çünkü Eren'in planının temelinde şu an halkı duvarların arkasından çıkarıp tüm dünyadaki düşmanları yenmek.

Kız dediğin Gabi mi,yoksa Zeke'yi iyileştiren kişi mi? Eğer Zeke'yi iyileştirenden bahsediyorsan büyük ihtimal ile Ymir'in ta kendisi. Artık Zeke'ye kıl olmuyorsan ne mutlu bize.

Eren'in olayının daha açıklanması gereken birkaç detaya ihtiyacı var. Ama onun dışında en başından beri savunduğu "özgürlük" ve "bu dünyada doğduğumuz için şanslıyız" tutumu şu an gayet güzel işleniyor bence. Halk da Eren'den yana,tek karşı olanlar rütbeli kişiler diyebiliriz. Birkaç sayı önce Mikasa Eren'e "Zeke seni manipüle ediyor" dediğinde Eren'in "Ciddi misin?" tarzı umursamaz bakışı bu son sayıda netlik zamandı. Asıl manipüle eden taraf Eren.

Levi cidden bu olay sonucunda ölmeli. Hange yanında götürdüğüne göre en azından hâlâ nabzı var ama kopmuş parmaklar ve muhtemelen kopmuş bir bacakla hayatta kalması artık cidden saçma olur.
Ymir ölmemiş miydi?

Levi'in ölmesi demek Hange'nin yalnız kalması demek. Tamam biliyoruz kendisi harika bir kadın ama tek başına bir şey yapamaz. Levi'ya ihtiyacı var. Sadece çok güçlü olduğu için aralarındaki bağdan da dolayı.

Erwin şu an hayatta olsa, muhtemelen bunların hiçbiri olmazdı. Eren böyle bir işe kalkışmazdı.
Ninemin bıyıkları olsa dedem olurdu.

Gabi, the other çileden çıkarıcı benden uzak olsun.
Zeke'nin Eren'i manipüle ettiğini düşünmüyorum, samimiyetle yaklaştığı belli oldu. Ama Eren'in sütü bozuk, hiç bir zaman motivasyonu bana ikna edici gelmedi. O yarım akıllı, gazla çalışan, nevrotik veledin tek başına akıl oyunları yapması falan... Yok olmuyor.

Ymir ölmemiş miydi?

Levi'in ölmesi demek Hange'nin yalnız kalması demek. Tamam biliyoruz kendisi harika bir kadın ama tek başına bir şey yapamaz. Levi'ya ihtiyacı var. Sadece çok güçlü olduğu için aralarındaki bağdan da dolayı.
Ymir o Ymir değil. İlk Ymir. Dev güçlerini ilk kez kullanan kişi. Bizim Jenerasyonun Ymir'i öleli 4 sene oluyor

Erwin konusu aslında net konuşabileceğimiz bir konu değil.
Böyle bir dünyada daha önce hiç başarı elde edememiş ve hatta sürekli asker kaybedilen bir savaşta.
Önce asker kayıplarını azaltacak bir sistem kuruyor.
Ardından içinde bulunduğu durumları çok iyi değerlendirerek çok büyük kumarlar oynuyor ve çok büyük başarılar elde ediyor.
Ama en nihayetinde bu uğurda canı sırtına emanet yüzlerce insanın ölümüyle yüzleşmek zorunda kalıyor.
İyi biri diyemem. Çünkü çok kötü bir savaşın içinde çok kötü şartlarda savaştı. Ve o da bir insan. Nasıl hasar aldığı açık.

Ama kesinlikle iyi bir asker ve komutan.

Büyük liderler, büyük kararlar alanlardır. Bencil falan değildi. İğneyi istemediği de belliydi. Bencil olsa kabul ederdi. Adam son anda bile dedi, arkamda duran yoldaşlarımı görüyor musun diye. Daha nasıl bir ifade takınması lazım, arkadaşlarını umursadığı anlaşılması için.
Erwin bencil olmasaydı Uprising Arc'ta sahte kralı indirip Historia'yı kraliçe yapmazdı. Bu darbe hakkında konuşurken kendisi de bencil olduğunu belirtiyor zaten.

Levi normal insanlara göre farklı bir biyolojiye sahip. O şekilde hayatta kalması saçma olmaz.
Artık kabak tadı veriyor ve serinin akışını bozmaya başladı.

Ymir o Ymir değil. İlk Ymir. Dev güçlerini ilk kez kullanan kişi. Bizim Jenerasyonun Ymir'i öleli 4 sene oluyor
Aaa. Pardon. Ben ilk Ymir'i kast ettiğinizi düşünemedim.
Öyle bir seri ki gayet mümkün bir olasılık bu.
Ama Zeke'in Ymir'in kabul edebileceği biri olduğunu düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık