Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Levi ölmedi orası kesin, Hange orada yalan söyledi. Zeke ile Eren'in kardeş olmalarını tam olarak anlamasam da, ölmüş olan Zeke kadın bi titanın karnına sokularak, tekrardan tek parça çıktı (hatta bana gençleşmiş gibi bile geldi).. Noluyo yaa? :confused::confused:

Yahu bende sevmiyorum o durumu da Arminin seriye devam etmesi lazımdı .s.s Erwin belli bir yere kadar taşıdı.... Yapılan onca şry zaten Erwin sayesinde mangaka da saldı gibi bir şey oldu. :D
Nerede dedi diye sordum yahu.At manga sayfası da.Gecen de birisi öyle dedi kontrol ettim yok öyle bir şey.Belki gözden kaçırmışımdır.

Hahahahaah yok la baygın değil baya Levi ile muhabbet ediyor :D bulamadım sayfayı ya :D
Muhabbet falan yok yahu.Sadece şu okulda iken babasına sorduğu soruyu istemsiz bir şekilde bayginken tekrar soruyor okuldaymış gibi.Levi köpeği de artık dinlenme zamanın geldi diyor.Adama bak yahu.Kendi karar vermeye kalkıyor dingil.Yiyecegi yemeye karar veremeyen köpeğe seçme hakkı verirsen döner sahibini ısırır işte.

Muhabbet falan yok yahu.Sadece şu okulda iken babasına sorduğu soruyu istemsiz bir şekilde bayginken tekrar soruyor okuldaymış gibi.Levi köpeği de artık dinlenme zamanın geldi diyor.Adama bak yahu.Kendi karar vermeye kalkıyor dingil.Yiyecegi yemeye karar veremeyen köpeğe seçme hakkı verirsen döner sahibini ısırır işte.
Bende tam tersi diye hatırlıyorum ... :D anime de bu sezon o bölüm gelecek. Orada anlarız. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık