Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Uçan titan gelse nolcak yaa.. o kadar titan sürüsü, 9 antik titan, orjinal titan ymir. Yani boşuna çırpınma, herkes dümdüz olucak final vericek manga. Alın size mutsuz kanlı son :D

Ancakbi yerde okumuştum, ya bunlar aslında Eren (yada Armin)'in hayali düşünceleriyse. aslında hiç böylw bişey yaşanmamışsa, ozaman büyük troll olur :hhh:

Falco bu uçan titanı rüyasında görmüştü. Şimdi tarihteki bütün 9 titan sahipleri iskeletin sırtında. Eğer gelecek bölüm Falco dışında kanatlı bir titan görmezsek Falco Eren’i yiyecek diye bir teori sallarım. Saldırı titanı geleceği görebildiği için Falco bu yüzden rüyasında uçuyordu vs. gibi.

benim tahminim son için üç ihtimal var;
1-naruto sonu misali mikasa armin eren'in kanına girip durduracaklar
2-eren herkesi biçecek dünyada sadece eldia soyu kalacak
3-eren ölecek ama bu ölümle birlikte herkes naruto'daki pain misali aynı acıyı anlamış ve huzur olacak
tahminleri kısaca yazdım korkum 2 numaralı tahmini yapıp mutlu sonla bitirmesi, favori tahminim ise 3 numara onu da şöyle açıklayayaım 3-4 sayı önce eren siz hariç herkesin özgürlüğünü aldım sizin beni öldürme özgürlüğünüz var diyor, buradan artık eldia ya da marley altında bir tarafın acı çekmemesi için code geass misali beni öldürmeye cesaret edin özgürlüğünüzle bütün dünya benden kurtulup özgür olsun diyor bence zorlama bir tahmin tabi ama aklıma yatan ve sonunun berbat bitmemesi için de en geçerli tahmin olduğunu düşünüyorum.

Üye silindi 1004

Valla bir çok film, dizi, anime, manga ne bileyim oyun falan hepsinde de suicide mission geyiği dönüyor. Ama suicide mission dediğin böyle olur. Oraya dalınır mı be? Cidden bizimkiler gelmiş geçmiş en en büyük savaşçılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık