Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
https://ww7.readsnk.com/chapter/shingeki-no-kyojin-chapter-135/ yeni bölüm. Bölüm çok iyiydi. Geriye 3 bölüm kaldı sanırım ve bu şekilde nasıl bitecek hiçbir fikrim yok. Anime şirketi şimdiden karalar bağlamaya başlamıştır bu bölümleri nasıl anime yapacağız diye :ehe::ehe:
Anime şirketinin haberi vardır ya neler olacağından... Hem Eren,Willy Tybar'ı parçaladıktan sonra orada bulunan kalabalığa da dalmıştı. Onu çizdilerse bunu da çizerler :fool:

Çok güzel bir bölümdü.İskeletin üzerindeki savaş gerçekten can alıcıydı ve Mikasa adeta şov yaptı.Birilerinin öleceğini zannetmiştim ama olmadı.A rmin'in dönüşmesini bekledim ama onun yerine Annie geldi.Erken hissettirdi uçan titanın gelmesi ama ben okeyim buna.Armin Marley Baskınından beri 1 kez bile dönüşmedi.Onun ilk kez dönüşmesini göreceğiz ve çok sarsıcı olacaktır.Eğer dönüşürse yaptığı patlama,Berthold'unki gibi çevresini yok edecek ve etrafını da kıyamet alanına çevirecek.Omurga'nın parçalanmasına dahi sebep olabilir.Özünde daima en güçlü titandı lakin çok az görebiliyorduk.Bununla birlikte ben 4 bölüm sonra bitecek diyorum

Bayağıdır okumuyorum bakayım dedim doyup kalkan sofradan düşman olmuş eşek cennetini boylayacaklar umarım.

• Like
Tepkiler: ak1

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık