Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Revirci olmayın.
revirciydim bedellide :D Komutan yatarsın eğitime gitmezsin dedi. İşin kötü tarafı komutanlada baya aramız iyi oldu. Bizim koğuştakiler daha çok yattı kaçtılar hep ama komutana saygıdan bir şey diyemedim çevirdik reviri. Gerçi çok ağır bir işte yoktu. Sabah ve yat dışındaki ictimalardanda kaçtım hep.

revirciydim bedellide :D Komutan yatarsın eğitime gitmezsin dedi. İşin kötü tarafı komutanlada baya aramız iyi oldu. Bizim koğuştakiler daha çok yattı kaçtılar hep ama komutana saygıdan bir şey diyemedim çevirdik reviri. Gerçi çok ağır bir işte yoktu. Sabah ve yat dışındaki ictimalardanda kaçtım hep.
Revir bana 3,5 km uzakta Eğt. Bölüğüyüz 250 acemi var günde en az 20 kişi götürüp getiriyom. Akşamda ilaçlarını almaya gidiyorum.

Revir bana 3,5 km uzakta Eğt. Bölüğüyüz 250 acemi var günde en az 20 kişi götürüp getiriyom. Akşamda ilaçlarını almaya gidiyorum.
baya amalelik seninki. Bizde ilaççı başka, hastaneci başka. kayıtçı başkaydı. ama bedelli olduğu için 50 kişiyi götürüyon 1 çanta ilaç geliyor. Birde komutanlar ilaçlarını ellerine vermeyin hep 1 tane 1 tane sizden gelip kullansınlar diyince asıl iş o oldu bizim.

Abiler bedelli düşünüyorum ama biraz fazla geliyor ücreti ailemle yaşıyorum . 6 ay normal askerlik yapacağıma 1 ay yapıp kalan 5 ay çalışırsam 20 bin tl falan kenara koyabilirim. Sizce mantıklı bi tercih mi olur? Askerlik hakkında çok fazla görüş mevcut berbat diyen de var eskisi kadar kötü değil rahat diyen de varoğlu var. Çalışmaktan gocunmam zaten günde 10 saat ayakta çalışıp bir yandan da okula gidiyordum . Fiziki olarak yorulacağımı çok sanmıyorum ama psikolojisi sıkıntı sanırım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık