Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Aynı memur bakmıştı bana dediki daha 5 gün önce gelmiştin sen nasıl 2.celpte gidiyorsun diye dedim sen bilmessen ben nerden bilicem :) heycanlıyım ama bakalım kim bilir nasıl ugrasicaklar bizimle
:D askerlik şubesinde çalışanlar pek bilmez. Onlara emir gelirse tebliğ gelirse bilir. Onun dışında sadece işlemi yapıyorlar. Ben 2. gün işlemlerimi hallettim hala bekliyorum. Kimse uğraşmaz, 21 gün durup döneceksin zaten.

Sağlık raporu gerekiyor mu ? bügün başvurmayı düşünüyorum da başvuru yapan arkadaş hangi işlemleri yaptığını ayrıntılı anlatsa çok güzel olur :)

Yaşım tutuyor ama okulum devam ediyor. Sizce bedelliye başvursam mı? Okulun ortasında askere gitmek istemiyorum. Seneye eylül sonu gibi mezun olacam.
Öğrenciler izinli sayılıyor gittiği dönemde. Maddi durumun el veriyorsa bence bu az gelen bir fırsat. Fiyat olarakta iyi. Gitmelisin bence. 2023 seçiminde anca getirirler yenisini

Öğrenciler izinli sayılıyor gittiği dönemde. Maddi durumun el veriyorsa bence bu az gelen bir fırsat. Fiyat olarakta iyi. Gitmelisin bence. 2023 seçiminde anca getirirler yenisini
Arkadaşın endişesi başka. İzinli sayılacaksın ama 3 haftayı nasıl telafi ediceksin, birde okulun ortalarına filan gelirse daha zor olur. Hele son sınıfta olunca 1 dönem uzama olayı da olabilir ki sıkıntı biraz.

Arkadaşın endişesi başka. İzinli sayılacaksın ama 3 haftayı nasıl telafi ediceksin, birde okulun ortalarına filan gelirse daha zor olur. Hele son sınıfta olunca 1 dönem uzama olayı da olabilir ki sıkıntı biraz.
Evet o konuda endişesinde haklı. Telafi edebilirim , 3 hafta zorlamaz diyorsa yapabilir tabii.

Bugün başvuru yaptım.Önce e devletten belgeyi aldım sonra parayı yatırıp gittim.Sıkıntı olmadan hallettim 10 dakikalık iş sadece.Bakalim neresi çıkarsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık