Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Animeseverler Kesin izlemeli

Bleach - filler'ları atlarsan efsanevi bir anime bence
Death Note - izlemeyen yok galiba ama olsun
FMA Brotherhood
Gintama - ilk 5-6 bölüm sabret, gerisi geliyor zaten
Hajime no ippo - 3. sezonda çıtayı düşürdüler biraz ama olsun
Hunter x Hunter - şu ana kadar izlediğim en iyi 3 animeden biridir rahat
Kuroko no Basket - Slam dunk'ın sıkmayan versiyonu, bölümler dolu dolu ve konu hızlı ilerliyor.
Shingeki No Kyojin

Şöyle bir baktım da, beelzebub nasıl kesin izlenmeli ya :D Berbat ötesi bir animeye sahip, git gide kötüleşiyordu bölümler en sonunda da bitti.

FMA Brotherhood
Kuroko no Basket - Slam dunk'ın sıkmayan versiyonu, bölümler dolu dolu ve konu hızlı ilerliyor.
Shingeki No Kyojin

Şöyle bir baktım da, beelzebub nasıl kesin izlenmeli ya :D Berbat ötesi bir animeye sahip, git gide kötüleşiyordu bölümler en sonunda da bitti.
İşte beni anlayan biri daha :D O ne kalitesiz bir animedir arkadaş. Seslendirmeden tut, diğer zırvalıklara kadar. Halbuki ne hayallerim vardı o serinin animesiyle ilgili. Animesi çıkacak dedikleri gün ne kadar da sevinmiştim. İlk bölümü açmamla 59. saniyede durdurup silmem bir olmuştu :D Ön yargılı biri değilimdir ama o seriye o anime hiç gitmemiş.

FMA:Brotherhood,One Piece,Death Note Code Geass BleachShingeki No KyojinAvatar:The Last Airbender,Fate ZeroAnother,Bakuman,sword art online

FMA Brotherhood
Shingeki No Kyojin

Yobi sana gerçek Gintamacıların altın kuralını öğretmemin zamanı gelmiş;
"Asla Gintama'yı başkasına önermeyeceksin."

yüzlerce anime izledim.hepsine girmeyim belli baslılar,yani kalitelileri izliyeyim diyen biri için en az 10 tane iyi seri yazarım.

ama bir insana hatta cocuklarıma mutlaka izle diyecegim iki seri var; dragon ball ve z ,birde one piece.

ha slam dunk,naruto,bleach,fma,code geass,hunter x hunter,shingeki no kyojin,death note,tsubasa,hellsing,kenshin,fate zeroyuda öneririm.

dipnot; bazı serilerin mangası harikadır animesi gelişigüzeldir.o yüzden sadece anime olarak degerlendirdim.

anime kalitesinide,manga kalitesine bölersek benim gözlerimin gördügü en muazzam yapım bu durumda hunter x hunterdır ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık