Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime-Manga Haberleri

Bunu yapmak lazım aslında. HSDK aşırı sevdiğim bir eserdir ve mangaframe vaktinde animesinin bittiği yerden yaklaşık 250 - 300 bölüm muazzam çevirmişti bu seriyi. Gidip arşivlemedim pcye bile. Sonra silindi gitti netten bulamadım. Yazık oldu
Hiç dikkat etmemişim bu seriye ben animesi de varmış dediğin gibi. O kadar beğendiysen bi bakayım ben de. Arşivleyip kaybedince daha çok koyuyor inan bana.

Yayınevinin genel politikasına, ekonomik sıkıntılara ve telif hakları muhabbetlerine göre değişiyor hangi serinin basılıp hangi serinin basılma hızının duracağı. Bir de matbaa kaynaklı sıkıntılar da çok oluyor
En iyisi gidip yerine sormak da bu komikşeylerin mağazası da yokmuş. Maile de cevap vermiyorlar. Umarım bir gün iletişim kurmayı başarabilirim

Hiç dikkat etmemişim bu seriye ben animesi de varmış dediğin gibi. O kadar beğendiysen bi bakayım ben de. Arşivleyip kaybedince daha çok koyuyor inan bana.

En iyisi gidip yerine sormak da bu komikşeylerin mağazası da yokmuş. Maile de cevap vermiyorlar. Umarım bir gün iletişim kurmayı başarabilirim
Manga tr'de buldum 161 - 400 arası mangaframe çevirisi. Zevkine bitiririm gene oraya kadar. Keşke baştan sona bunlar çevirip tamamlasaymış okumaktan aşırı zevk aldığım bir eserdir HSDK. Çok ilgini çekerse sadece 50 bölümlük animesini izleyip (ovalara bakma) karakterlere ve konsepte hakim olduktan sonra manga 144'den devam etmeni tavsiye ederim.

Manga tr'de buldum 161 - 400 arası mangaframe çevirisi. Zevkine bitiririm gene oraya kadar. Keşke baştan sona bunlar çevirip tamamlasaymış okumaktan aşırı zevk aldığım bir eserdir HSDK. Çok ilgini çekerse sadece 50 bölümlük animesini izleyip (ovalara bakma) karakterlere ve konsepte hakim olduktan sonra manga 144'den devam etmeni tavsiye ederim.
Senin için de iyi oldu :D eyvallah indirdim güzel bir versiyonunu başlarım eve gidince

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık