Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs Sağ Kollar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    92
Dondurduğu yer burası. Doc Q ve devin donduğunu çıkartabildim bir sjhsjh Augur, Karasakalın arkasından yürüyor donmuş olsa onu da beyaz resmederdi. Diğer resimde de donuk Shot ile Pizarro gösterilmiş.

Augur harici diğerlerini dondurmuş olsa gerek. Bu ortamda Shiryu sonradan görünüyor. Donmuş olabilir olmaya da bilir muamma. Kişiye kalmış olur herhalde.

Teach bütün tayfamı niye dondurdun diyor. Orada kim varsa dondurmuştur. Shiryuu gibi bir adam donmadıysa saldırmaya çalışırdı zaten. Aksi gösterilmedikçe dondurduğunu kabul ederim.

3 vs 1 değil, 3 vs 6. İtaçinin, Madara'yı yeneceğine inanıyorsun da ona mı inanmıyorsun vay be..

Big Mom dövüşünün başında sağ koldu demek istiyor İtaçiVinsmoke_ 27 arkadaşımız. Sonrasında Sağ kol üstü,amiral altı olmuştur Law. Şimdi yavaştan amirale doğru kaymaya başlıyordur seviye olarak.
Senin beni anlaman waoooovvv...:agla:

Ayrıca İtachi vs Madara dövüşü için şartları eşitledi arkadaş. İkisinin de çakrası aynı seviye ve ikisi de Eternal Mangekyou Sharingan'lı olacak dedi. Öyle bir karşılaşmada İtachi'nin kazanacağından %100 eminim.

Okudum tekrardan.

- Teach, Augur ve Davon sonradan geliyor. Shiryuu muamma, sonradan bira içerken görülüyor. Ya onlarla geldi ya da en başta dondu.
- Aokiji 2. dondurmasında bence Karasakal hariç, herkesi dondurdu orada. Shiryu'yu yine göremiyoruz. Buradaki çıkarımım Shiryu'nun karakteri üzerine. Onun karakterinde birisi böyle bir saldırıya karşılık vermeye çalışırdı diye düşünüyorum. Bu yüzden dondurulduğunu kabul ediyorum ben.

Ben anlamıyorum abi seni, Big Mom dövüşü bittikten sonra adamın gemide p up aldığına inanıyorsun ve Big Mom dövüşü sonrası gibi bir terim kullanıyorsun ama gidip dressrosa Law'un kabiliyetlerini Wano Law kabiliyetleri ile bir tutuyorsun nereden baksan elinde kalır senin mantığın kendi içerisinde bile çelişkili
Arkadaş YC1 yazdığım için hafife aldı YC1 klasmanını bende daha bir arc önce Doflamingo karşısındaki durumu ortada dedim. Yani daha bir arc önce YC3 bile değildi dedim. Yeteneklerini kıyaslamadım bile nasıl böyle bir kanıya vardın acaba?

Law'ın meyvesi Yonkou seviye, Haki'si ise malesef Zoro kadar bile yoktur. Zoro kadar Haki'si olsa amiral üstü bile olabilir.

Okudum tekrardan.

- Teach, Augur ve Davon sonradan geliyor. Shiryuu muamma, sonradan bira içerken görülüyor. Ya onlarla geldi ya da en başta dondu.
- Aokiji 2. dondurmasında bence Karasakal hariç, herkesi dondurdu orada. Shiryu'yu yine göremiyoruz. Buradaki çıkarımım Shiryu'nun karakteri üzerine. Onun karakterinde birisi böyle bir saldırıya karşılık vermeye çalışırdı diye düşünüyorum. Bu yüzden dondurulduğunu kabul ediyorum ben.
Bir şey söylenmedikçe okuyucunun yorumlamasına kalıyor bence de. Gösterilmediği için donmadı diyene de bir şey diyemem dondu diyene de bir şey diyemem. İkisi de kabul görür bana göre. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık