Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs Sağ Kollar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    92
Daha yeni sağ kol seviyesine çıkmış iki kişi Yonkou deviriyor ama yılların YC1'leri üç tane amirali alamıyor öyle mi?

Yav he he...

Sağ Kollar net kazanır.

Beckman/Katakuri vs Akainu = YC1

Marco/King vs Kuzan = YC1

Zoro/Shiryu vs Kizaru = YC1

Shiryu görünmez olur bekler, Kata geleceği görüyorum deyip bekleyip ilk açıkta saldırsa amiraller delip geçerler, saldırmadan sadece mochi ile duvar yapsa yine içinden geçerler. beckman görmedim yorum yok ona ama marco ve king daha saldırı alsa da yıkılmayacak karakterler. Zoro'nun zaten sınırı yok.
Sayı avantajı Sağ kollardayken geleceği gören adamın açık vermesi o kadar kolay olmaz. Ama cidden burada hepsinin bir süre kendini muhafaza edecek meziyeti var güzel bir aksiyon olurdu

Daha yeni sağ kol seviyesine çıkmış iki kişi Yonkou deviriyor ama yılların YC1'leri üç tane amirali alamıyor öyle mi?

Yav he he...

Sağ Kollar net kazanır.

Beckman/Katakuri vs Akainu = YC1

Marco/King vs Kuzan = YC1

Zoro/Shiryu vs Kizaru = YC1
3 vs 1 değil, 3 vs 6. İtaçinin, Madara'yı yeneceğine inanıyorsun da ona mı inanmıyorsun vay be..

Law sağ kol mu? Law sağ kol seviyesi iken Karasakal'ın yanında tayfası da varken onu yorması ve zarar vermesiyle helal olsun. :alkis:

Bir sağ kolun bunu yapabileceğini söylüyorsun ne diyim. Pes.
Big Mom dövüşünün başında sağ koldu demek istiyor İtaçiVinsmoke_ 27 arkadaşımız. Sonrasında Sağ kol üstü,amiral altı olmuştur Law. Şimdi yavaştan amirale doğru kaymaya başlıyordur seviye olarak.

3 vs 1 değil, 3 vs 6. İtaçinin, Madara'yı yeneceğine inanıyorsun da ona mı inanmıyorsun vay be..

Big Mom dövüşünün başında sağ koldu demek istiyor İtaçiVinsmoke_ 27 arkadaşımız. Sonrasında Sağ kol üstü,amiral altı olmuştur Law. Şimdi yavaştan amirale doğru kaymaya başlıyordur seviye olarak.
Buna tamamım. Yanlış yorumladım ilkin öyleyse. Sumimasen. @İtachi_27

Law sağ kol mu? Law sağ kol seviyesi iken Karasakal'ın yanında tayfası da varken onu yorması ve zarar vermesiyle helal olsun. :alkis:

Bir sağ kolun bunu yapabileceğini söylüyorsun ne diyim. Pes.
Keşke dediğimi iyi Anlasaydın. Daha yeni sağ kol seviyeye çıkmış dedim. Big Mom dövüşü sonrası seviyesi için YC1 demedim.

Ayrıca Law'ın daha bir arc önce Doflamingo karşısındaki durumu ortada sadece meyve gücünün iyi olması yeterli değil o seviye için. Sağlam bir Haki ve o Haki'yi uzun uzadıya dövüşlerde kullanacak tecrübe de lazım.

Keşke dediğimi iyi Anlasaydın. Daha yeni sağ kol seviyeye çıkmış dedim. Big Mom dövüşü sonrası seviyesi için YC1 demedim.

Ayrıca Law'ın daha bir arc önce Doflamingo karşısındaki durumu ortada sadece meyve gücünün iyi olması yeterli değil o seviye için. Sağlam bir Haki ve o Haki'yi uzun uzadıya dövüşlerde kullanacak tecrübe de lazım.
Ben anlamıyorum abi seni, Big Mom dövüşü bittikten sonra adamın gemide p up aldığına inanıyorsun ve Big Mom dövüşü sonrası gibi bir terim kullanıyorsun ama gidip dressrosa Law'un kabiliyetlerini Wano Law kabiliyetleri ile bir tutuyorsun nereden baksan elinde kalır senin mantığın kendi içerisinde bile çelişkili

Ben anlamıyorum abi seni, Big Mom dövüşü bittikten sonra adamın gemide p up aldığına inanıyorsun ve Big Mom dövüşü sonrası gibi bir terim kullanıyorsun ama gidip dressrosa Law'un kabiliyetlerini Wano Law kabiliyetleri ile bir tutuyorsun nereden baksan elinde kalır senin mantığın kendi içerisinde bile çelişkili
O öyle. Katakuri'ye gelince haki önemli diyor. Sanci ve Zoro tartışırken haki önemsiz, hız önemli bakın Naruto'daki, Minato'ya diyor. :D

William aydınlattı arkasına. Sumimasen.

Son kullandığı haki kral haki çıkarsa bu konuda daha iyi bir dönüş yapmış olur. Bakalım ona da nasıl olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık