Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
Sonradan Roger ile konuştu ama, o da var.

komikmiş, yapsaydı ya o zaman? Niye yağmur gibi terledi? Çöp luffye saldırmaya gelince saldırmaya yiyor da Shanks’a niye çizik bile atmaya cesaret edemedi? Orada yaşlı ve hasta handikaplı Wb değilde, zirve wb veya Kaidou olsaydı, fino’yu top yapar yerden yere çalardı. Wb’ye de kalbi tekledi diye hasar verebilmişti, yoksa onu da yapamazdı çöp.
Yav Marineford'u izlemesem sanarım ki WB kalbi teklemeden önce Akainu'yu yerden yere vuruyordu Akainu kaçacak delik arıyordu hayır saldırıları çarpışıyordu ve Akainu ezilmiyordu. WB küçümsenen Akainu'yu geçip daha Sengoku'ya ulaşamadı bile. Garp olaya dahil bile olmadı. WB Rage atarak saldırdığında göğsünde ikinci delik açılmıştı Akainu tarafından. Zaten Akainu için ben Zirve WB'yi yener demiyorum. Zirve WB Roger Garp bu 3 lü farklı ligde. Bence %100 sağlam bir Kaido'da aynı ligde. Ama geri kalan herkesi yenebilecek potansiyeli var. Oda 1 senede KK olur demiş hadi ben abarttı diyeyim Yonkou olurdu. Law ve Kid'in adamdan sayıldığı Big Mom'un Yonkou olduğu evrende Akainu borusunu her yerde öttürebilirdi.

Aslında reis burada yanlış çeviri var. Ben zamanında Japon birisine sormuştum direkt manga 1 yılda bitiyor. Yeni çeviriler de bu şekilde globalde. Adam 50 bölümde OP'yi bitiriyor yani. :)
Akainu o muşmula suratla tayfa toplayamayıp ilk güçlü rakipte tekini yiyip ölerek seriyi 1 senede bitirirdi diyen de var.

Yav Marineford'u izlemesem sanarım ki WB kalbi teklemeden önce Akainu'yu yerden yere vuruyordu Akainu kaçacak delik arıyordu hayır saldırıları çarpışıyordu ve Akainu ezilmiyordu. WB küçümsenen Akainu'yu geçip daha Sengoku'ya ulaşamadı bile. Garp olaya dahil bile olmadı. WB Rage atarak saldırdığında göğsünde ikinci delik açılmıştı Akainu tarafından. Zaten Akainu için ben Zirve WB'yi yener demiyorum. Zirve WB Roger Garp bu 3 lü farklı ligde. Bence %100 sağlam bir Kaido'da aynı ligde. Ama geri kalan herkesi yenebilecek potansiyeli var. Oda 1 senede KK olur demiş hadi ben abarttı diyeyim Yonkou olurdu. Law ve Kid'in adamdan sayıldığı Big Mom'un Yonkou olduğu evrende Akainu borusunu her yerde öttürebilirdi.
İkinci delik muhabbeti yok, anime uydurması o. Belli sen anime fillerlerini izleye izleye büyümüşsün, o yüzden çöpmiralleri bir şey sanıyorsun. Gerçekler; Luffy kizaru’yu tekledi, Shanks aramaki’yi haki osurarak bayılttı, Wb fino’yu ikiledi (onca handikapa rağmen). Wb’nin dövüş başında yediği kılıcı fino yeseydi, tek o kılıç darbesiyle ölür giderdi.

Sonradan Roger ile konuştu ama, o da var.
Doğru ama konuşma içeriğini bilmiyoruz. Bence Raftelde ne olduğunu duyunca ağlamamıştır ya. Roger bu son maceramızdı tarzı bir söz etmiştir yada aslında kutsal ejder olduğunu söylemiştir orada.
Herkesin farklı fantezisi var naparsın. Bazıları da kutsal köpekliği seviyor. Herkesin kendi zevkleri ne diyelim :bilmem:
Sakazuki reis Imu'nun varlığını öğrendiğinde bu kutsallara da patlayacak, Kurouma araştırmalarını tam gaz sürdürüyor inancımız tam :tmm:

Bu shanks nolcak la bu arada hakan. Hikayede çok değişik bir yeri var. Rakip olarak çizilir mi
Bilmiyorum ki her yere gidebilir. Artık ciddiye almıyorum Op'u zaten ya. İster takip çizsin ister dost çizsin çok umrumda değil. Yeter ki güzel yazsın rezil rüsva şeyler cizmesin yeter. Başka da bir beklentim yok zaten Op'tan.

Aslında 1 senede kk olma muhabbeti de şöyle; Luffy’nin gücü en başında Akainu gibi olsaydı, 1 senede olabilirdi demiş. Zaten 2-3 senede Yonko oldu Luffy. En fazla 4 sene sürecek KK olması. Shanks gücünde birisi mesela 3-5 ayda olurdu.

Shanks kutsal olduğundan Akainu ona birşey yapmadı.Kestanesini çizecekti yoksa.O sıra daha yeni bir yonkou ya kanalizasyon açmıştı.

Bilmiyorum ki her yere gidebilir. Artık ciddiye almıyorum Op'u zaten ya. İster takip çizsin ister dost çizsin çok umrumda değil. Yeter ki güzel yazsın rezil rüsva şeyler cizmesin yeter. Başka da bir beklentim yok zaten Op'tan.
Yeme beni ya. Shanksı harcarsa uyuyamam diyordun hiç mi güvenin kalmadı Shanks'a??

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık