Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
Luffy ile tanışana kadar kendi adasında şovunu yapardı.Sonrası malum zaten.Luffy gelip kötü korsanları tokatlıyor.

Dünya hükümetinin en sevdiği amiraldi kendisi. Ohara'da onların yarım bıraktığı işi tamamladı, Marineford'da Moby Dick'i yok edip Wb tayfasına ölüm saçtı, savaş alanında Beyazsakal dahil savaşmadığı kimse kalmadı, ne yapsa sonuna kadar yapıyor. Korsan olsa dünya hükümetinin en azılı düşmanı olurdu çünkü yayılmacı bir politika izlerdi ve denizlerde denge menge kalmazdı.

Son düzenleme:
Sakazuki Nika'nın yerinde olsaydı seriyi 1 yılda bitirirdim diyen Oda Sakazuki sadece KK olacak demiyor. Adam IM'i vb. de indiriyor demek ki. Bunlar olmadan seri bitmez çünkü.

Reis her türlü adaleti getirecekti dünyaya demek ki. Korsan veya Denizci olması çok önemli değil. :)

Sakazuki Nika'nın yerinde olsaydı seriyi 1 yılda bitirirdim diyen Oda Sakazuki sadece KK olacak demiyor. Adam IM'i vb. de indiriyor demek ki. Bunlar olmadan seri bitmez çünkü.

Reis her türlü adaleti getirecekti dünyaya demek ki. Korsan veya Denizci olması çok önemli değil. :)
İki yılda biterdi diyordu galiba bir yıl değil. Her türlü çok iyi ama. Luffy iki yıl boyunca güçlenmek için eğitim yaparken Sakazuki çaylak olarak başlasa, Luffy eğitimini tamamladığı sırada seriyi bitiriyormuş kral. Sakazuki potansiyel> Nika

İki yılda biterdi diyordu galiba bir yıl değil. Her türlü çok iyi ama. Luffy iki yıl boyunca güçlenmek için eğitim yaparken Sakazuki çaylak olarak başlasa, Luffy eğitimini tamamladığı sırada seriyi bitiriyormuş kral. Sakazuki potansiyel> Nika
Aslında reis burada yanlış çeviri var. Ben zamanında Japon birisine sormuştum direkt manga 1 yılda bitiyor. Yeni çeviriler de bu şekilde globalde. Adam 50 bölümde OP'yi bitiriyor yani. :)

Gözü kapalı korsanlar kralı olurdu.Bakmayın bulunduğu mevki yüzünden gücünü hep kısıtlıyor.Korsan olsa neler yapırdı siz düşünün.Oda bile zaten demiş.Bize lafmı düşer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık