Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
WB yanerdi diyenlere sadece gülüyorum wb nin yaşlı halindede olsa garbın durumu gibi olsa sağlığı 3 amiralide oyuncağa alır kenera alır bırakırdı herkes unutuyor galiba mangadada animede gördük lav kullanan bir logia toplam kaç kere vurdu sayarsak 1 gögsüne en sonda şansa bala kafasına (bana sorarsan göğsünede öyle vurdu) onu geçelin sengoku boş yeremi tuttu garpı amiraller ne olursa olsun 3 büyük dev üçüde roger devrinde yaşamış onunla birebir dövüşmüş kişiler amiraller güçlü olabilir ama bu kadar abartmayalım ki daha seride daha yüksek rütbelileri göremedik fazla onların güçlerini bilmiyoruz.

herkes kendı bıldıgıne ınanır abıcım ama ben ınanmıyorum akaınunun yonko gucunde olduguna

akainunun yonkuo gücünde oldugunu en cok savunan adam benim :D gelelim nedenlerime;

bir kere hiyerarsik olarak,e.oda akainuyu sona sakladı,yani resmen onu marinefordun bossu olarak kullandı.tamam kabul wbnin kocaman kılıc yemesini sagladılar ve kalbi tekleyene kadar ona vuramadıda ama,arkasından yedigi yumruga ragmen wbnin yüznden belli bir bölüm götürebildi,ve grand kanyonu olusturan yumrugu yemesine ragmen,hayatta kalıp jinbe+ivankov+inazuma+jozu hariç(yenemiyecegi nadir adam) tüm tümen komutanları+crocodilela savastı.

teach elinde dünyanın en korkunc 4 suclusu ve shiryuu varken tayfasıyla gura gura no mi gücüne ragmen,tek basına akainudan kactı.

aynı akainu aokiji gibi bir adamı yendi en önemlisi ise,luffy gibi dövüste asla vazgecmeyen sonuna kadar giden bir karaktere sahip.

yani bu adam amirallerden güclü.her tarafı deniz olan bir adada aokiji gibi zekası üst düzey bir amirale karsı kazanmıstır.wb gibi bir adama karsı dövüsüp hayatta kalmıstır.yani wb 2 attı tamam ama aynı 2 yi yiyecek aokiji ve kizarunun ölme olasılıgı bence yüzde 85.

bu sartlar dahilinde evet iyi bir tayfayla yonkuo gücünde olurdu.:p

akainunun yonkuo gücünde oldugunu en cok savunan adam benim :D gelelim nedenlerime;

bir kere hiyerarsik olarak,e.oda akainuyu sona sakladı,yani resmen onu marinefordun bossu olarak kullandı.tamam kabul wbnin kocaman kılıc yemesini sagladılar ve kalbi tekleyene kadar ona vuramadıda ama,arkasından yedigi yumruga ragmen wbnin yüznden belli bir bölüm götürebildi,ve grand kanyonu olusturan yumrugu yemesine ragmen,hayatta kalıp jinbe+ivankov+inazuma+jozu hariç(yenemiyecegi nadir adam) tüm tümen komutanları+crocodilela savastı.

teach elinde dünyanın en korkunc 4 suclusu ve shiryuu varken tayfasıyla gura gura no mi gücüne ragmen,tek basına akainudan kactı.

aynı akainu aokiji gibi bir adamı yendi en önemlisi ise,luffy gibi dövüste asla vazgecmeyen sonuna kadar giden bir karaktere sahip.

yani bu adam amirallerden güclü.her tarafı deniz olan bir adada aokiji gibi zekası üst düzey bir amirale karsı kazanmıstır.wb gibi bir adama karsı dövüsüp hayatta kalmıstır.yani wb 2 attı tamam ama aynı 2 yi yiyecek aokiji ve kizarunun ölme olasılıgı bence yüzde 85.

bu sartlar dahilinde evet iyi bir tayfayla yonkuo gücünde olurdu.:p
ilk defa bu kadar tatmın edıcı bır cevap aldım :)

Yonkou gücünde olurdu bence.Wb'den yediği teklerle karşılaştırmamak gerekir çünkü Wb'nin diğer yonkoularla arasında sınıf farkı olduğunu düşünüyorum.Belki Shanks'ın altında kalabilirdi ama yonkou olurdu bence.

Bon Voyage

Açık denizde gemisine saldıranları yenmek için meyvesini kullanırken kontrolü kaybedip gemisini de yakardı ve boğularak ölürdü :D
O yüzden dolaylı yoldan olsa da "Korsan olmaktansa kendini suda boğardı"yı işaretledim. Yoksa Yonkou gücünde adam hakkını vermek lazım.

Neden 'Bir nane olamazdı' şeçeneği yok(Tamam abarttım.). Buggy mahkumları alınca yanına gaza gelip Beyaz Sakal'a artislik yapıyodu. Akainu'nun arkası sağlam. Doğru düzgün haki kullanan (Marco ve Vista demeyin gördük onlarıda.) yok etrafta logiası ile esiriyor işte. Beyaz Sakal kırıcınca ağzını yüzünü girdi yerin dibine çıkamadı korkusundan. Öldürün hepsini diye ortalığı inleten adam, Shanks canı savaşmak isteyen varsa dediğinde neden sesi çıkmadı. Meyveside güçlü diyorsanız, magmadan üstün kum var. Adamın hakkını yiyemeyiz yinede ama Yonkouluk kiiiiiiiiiim Akainu kiiiiiiiim. Ama diğerleri olabilir. Ben Hasır Şapkalara katılırdı diyorum.:p

Neden 'Bir nane olamazdı' şeçeneği yok(Tamam abarttım.). Buggy mahkumları alınca yanına gaza gelip Beyaz Sakal'a artislik yapıyodu. Akainu'nun arkası sağlam. Doğru düzgün haki kullanan (Marco ve Vista demeyin gördük onlarıda.) yok etrafta logiası ile esiriyor işte. Beyaz Sakal kırıcınca ağzını yüzünü girdi yerin dibine çıkamadı korkusundan. Öldürün hepsini diye ortalığı inleten adam, Shanks canı savaşmak isteyen varsa dediğinde neden sesi çıkmadı. Meyveside güçlü diyorsanız, magmadan üstün kum var. Adamın hakkını yiyemeyiz yinede ama Yonkouluk kiiiiiiiiiim Akainu kiiiiiiiim. Ama diğerleri olabilir. Ben Hasır Şapkalara katılırdı diyorum.:p
İnsaf abi kum nasıl magmadan üstün oluyor shanksa dalmaya yürek ister tek kollu ama dünyayı inletiyor hakisi var onun:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık