Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
bu adam shanks'dan da kacmadı mı hazır değilim diye kesin akainu dan da onun için kaçmıştır zaten.
tabi canım burada herkes kendı dusuncelerını kendı dogrularını yazar soyler o konuda ozgursun :good:
Tabi kaçmıştı Shanks'da yonnkou zaten Shanks süpernova değilki bu örneğinle beni haklı çıkarıyorsun :D
Shanks tüm tayfasıyla beraberdi Akainu yalnız :)
Şöyle düşün Akainu Yeni dünyaya Ana karargahı taşıyorsa orda 4 tane yonkou varsa Marine içinde onlarla eş değer kuvvetlerin olması lazım.
4 tane 100(ağır sıklet) kilo üstü adamın karşısına 2 tane 70 kilo(orta siklet) adam çıkaracak halleri yokya demekki bu adamlar da güçlüler.

Son düzenleme:
Keşke diğer seçeneği koysaydın çünkü ortasını bulamıyorum
Süpernova olacakkadar ezik
Shichibukai olacak kadar kişilik
Ve Yonkou olacak kadar güç bulamıyorum.

Bence korsan hayatta olmaz tahminimce ama Wb o kadar darbe almasaydı birazda yaşlılığına verdim teke tek'te Akainu'yu büyük bir üstünlük'le yenerdi savaş kimin dayanaklılığı üzerine olurdu tabiki Wb akainu savaşta bence Shanks'tende korktu sonuçta o kadar üstün tutmamak gerekir ama bence Garp bile meyvesiz Akainu ile eşit seviye'de tabi oda yaşlandı Big mom gücünü bilmiyoz BB yonkou olmak üzere hatta daha deprem meyvesini bile kullanmamış ki ilerde kontrol edebildiğinde Akainu'yu çok rahat yener çünkü Ace bile sakız niyetine ezdi şimdi 2 meyve yonkou'luğu hakediyor bence olsaydı'da yonkou ile süpernova arasında olurdu.
garp akaınudan cok guclu bence cunku sengoku ya dıyor ki benı tut yoksa sakazukı yı oldurecegim.
hem yonko olan shanksı gorunce nasıl korktugunu gozlerınden anladık. yonkolukla alakası olamaz bnce bu adamın

Tabi kaçmıştı Shanks'da yonnkou zaten Shanks süpernova değilki bu örneğinle beni haklı çıkarıyorsun :D
Shanks tüm tayfasıyla beraberdi Akainu yalnız :)
Şöyle düşün Akainu Yeni dünyaya Ana karargahı taşıyorsa orda 4 tane yonkou varsa Marine içinde onlarla eş değer kuvvetlerin olması lazım.
4 tane 100(ağır sıklet) kilo üstü adamın karşısına 2 tane 70 kilo(orta siklet) adam çıkaracak halleri yokya demekki bu adamlarda güçlüler.
yonko dan korkan bı adamın,(gözlerden anlaşılıyor zaten) yonko kadar guclu olduguna ınanıyormusunz yapma kardesım ya hem shanks orada ona tayfasıyla dalacak kadar karaktersız de degıl

yonko dan korkan bı adamın,(gözlerden anlaşılıyor zaten) yonko kadar guclu olduguna ınanıyormusunz yapma kardesım ya hem shanks orada ona tayfasıyla dalacak kadar karaktersız de degıl
BB de şimdi yonkou oda Akainudan kaçtı ona bakarsak yanlışmıyım?

baba_38

garp bir kere tartismasiz suan one piece aleminin en guclusu bende akainunun yonkou olabilecegi taraftariyim sonucta tek basina degil denizci karargahinda koramiralleri de yanına alacagını düşünüyorum akainu ile gelebilecek olan koramiraller var yani

yonkou olurdu. logianın en seçkin meyvelerinden biri olan magma meyvesinin sahibi ayrıca haki var. ayrıca hayvah gibi dayanıklılık var. dayanıklı biri güçlü biride demektir :)

garp bir kere tartismasiz suan one piece aleminin en guclusu bende akainunun yonkou olabilecegi taraftariyim sonucta tek basina degil denizci karargahinda koramiralleri de yanına alacagını düşünüyorum akainu ile gelebilecek olan koramiraller var yani
garp konusunda haklısın. ama akaınu ıcın bırsey dıyemem yonko kadar guc yok o adamda marıne savasında nasıl shanksdan tırsdıysa şimdide aynı tırsaklıkda devam eder

ilerde yonkou olacak bir süpernova olurdu bence :D
iştee beklediğim cevap bu :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık