Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Yanlış yorumlamışsın bence. Usopp, Nami için diyor bunu. O esnada yerde Nami, tehdit altında Usopp olsa gene aynı sahneyi görürdük. Dostun için "tamam de" dersin ama sen olsan demezsin.
Usopp Nami'nin yerinde olsa Nami gibi bu lafı söylemezdi dediklerine bakarsak
"Düşünceli davran yoksa hayatını kaybedersin.Böyle bir durumda yalan söyleyebilirsin." diyor...
Hani direkt olarak bu , Nami'nin yerinde Usopp olsa yalan söyleyeceğini gösteren 2 cümle.Varsayımlardan bahsetmiyorum , direkt olarak bu 2 cümleye bakarak söylüyorum.

"Düşünceli davran yoksa hayatını kaybedersin.Böyle bir durumda yalan söyleyebilirsin." diyor...
Hani direkt olarak bu , Nami'nin yerinde Usopp olsa yalan söyleyeceğini gösteren 2 cümle.Varsayımlardan bahsetmiyorum , direkt olarak bu 2 cümleye bakarak söylüyorum.
Bunlar varsayım değil ki, hikaye böyle bunu sen de biliyorsun.
Daha birkaç gün önce aynı Nami "İşkence ederlerse 1 saniyede çözülürüm" demişti ama şimdi ölümüne tehdit altındayken "Luffy, korsanlar kralı olmayacak" demiyor. E hani 1 saniyede çözülürdü bu kız.

Üye silindi 5781

Bunlar varsayım değil ki, hikaye böyle bunu sen de biliyorsun.
Daha birkaç gün önce aynı Nami "İşkence ederlerse 1 saniyede çözülürüm" demişti ama şimdi ölümüne tehdit altındayken "Luffy, korsanlar kralı olmayacak" demiyor. E hani 1 saniyede çözülürdü bu kız.
Olay Nami değil ki? Olay usopp'un böyle bir durumdaki düşünceleri.Ayrıca komiklik unsuru olayını ciddiye almışsın sen orada.
Hikaye böyle dediğin gibi.Serinin başından beri Usopp , üç kağıtçı , hileci sahtekar yalancının önde gideni olan muhteşem bir karakter.
Böyle bir durumda Usopp, düşünceleri belirtilmişken Usopp'un da aynı şeyi yapacağını söylemek bana göre varsayım olur.Çünkü dediği kişiliği ile uyuşuyor ama geçmişteki hareketlerine uyuşmuyor.Ben de geçmişteki hareketine uyuşmamasına laf ettim.

Luffy'nin hayalleriyle alay edilirse Usopp da geri durmaz. Tayfanın kırmızı çizgisi gibi bir şey bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık