Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

...
Alabasta'da sırf kaptanının hayaline güldükleri için sinirlenen adam , Nami'ye bu konuda yalan söyleyebilirsin tarzında konuşuyor.
Eiichiro Oda Luffy'yi işleye işleye diğer karakterlerin kişiliklerini unuttu bence.

Peros ve marconun bir geçmişi var galiba?? Direkt linlin perosa emir veriyomuş. Yani kendisi yere yapıştırabilirdi sonuçta. Bu carrot da sorunlu... olm pedro kendini patlattı sizin için perosa saldırmak yerine kendine kızsın yardım edemedim diye

Marco yine bildiğimiz gibi... Tek atımlık tekmeler atıyor sonra devamı yok. Tabii kızmıyorum, sonuçta herkes Roger ve Luffy gibi şanslı değil...

Queen'in söylediğinden anladığım kadarıyla... Ödüllerden dolayı Zoro'nun ikinci en güçlü olduğuna emin değil. Sanji ise Vinsmoke çocuğu olduğu için ilgisini çekiyor. Kesin Sanji'ye dalacak. Judge çok iyi bir baba lan jsjsjsj

Bu Apoo olayı da 2vs1 gitmez gibi... Zoro direkt panzehir peşinde aldığı an salacak belli. Drake ise çok sinirli baya baya gıcık, dövüşü o devam ettirebilir. Zaten Zoro zaman kaybısın çekti zurnacıya.

Tekrardan Nami ve Usopp'un yediği dayak çok güzel olmuş. Ne öyle sürekli eğlen, ye, kaç. Biraz ölümün eşiğine gelsinler de neyin ne olduğunu görsünler. Ama Nami'nin iradesini sevdim, Usopp söylemene gerek yok falan dedi... O sahne bana Zoro vs Mihawk da ki Sanji'nin "Hayallerinden vazgeç gitsin aptal" demesini hatırlattı. Tabii Sanji'nin yaptığı daha leşti... jsjsjs
Neyse işte artık bu KK olacak Luffy işi sıktı ama Nami tam bir kraliçe olduğunu gösterdi yine, şimdi kalkıp dövüşmeli, ağlayarak sızlayarak KK olunmuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık