Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Haftalardır diyorum. Şu Luffy, Jinbe, Zoro ve Sanji denen fırsatçı korkaklar yüzünden Nami ile Usopp ne hale gelmiş, üzüldüm. Yukarıda daha az düşman, daha çok müttefik gücü var diye hepsi oraya ulaşmaya çalışıyor. Hırpalanmış Kaido'ya hasbelkader son darbeyi vurabilen kahraman olacak ya nasılsa. Korkaklık treninde yer kalmadı, inin artık birkaçınız.
Altına imzamı attım. Zoro 8 Kıllı ve bir tane kılsız erkeği kurtarmak için gül gibi Nami'yi harcadı.

Rayleigh bizimkilere ne lazımsa söylemek üzereydi. Aynı şekilde Oden'in günlüğü de var. Robin olmazsa olmaz bir şart ise, elinde Robin olmayan kişiler ne diye Korsan Kral olma hayali kuruyor?
Ben zaten Robin'den başka okuyan yoksa dedim. 2.si Rayliegh Robin'nin sorusu üzerine bunu açıklayacaktı. Robin olmasa ponegriflerden haberleri bile olmayabilirdi tayfanın. Ama potansiyel olarak Robin mi Nami mi desek Robin açık ara kazanır. Robin ile alakalı olarak da bu işin erbabı Neko ile İnu kim ponegrifleri toplarsa Robin'nin peşine düşeceğini söylüyor. Yani bunlardan sonra potansiyel olarak Nami, Robin'den daha kıymetli demek bana anlamsız geliyor.

Üye silindi 1004

Rayleigh bizimkilere ne lazımsa söylemek üzereydi. Aynı şekilde Oden'in günlüğü de var. Robin olmazsa olmaz bir şart ise, elinde Robin olmayan kişiler ne diye Korsan Kral olma hayali kuruyor?
Muhtemelen evren içerisinde bir çok alternatif var bu konuyla ilgili. Pudding mesela. Belki herkes kendince başka bir alternatif buluyordur.

İlk sayfadan anladığım kadarıyla bizim gördüğümüz BM gerçek BM değil. Marco'nun "I know even more than they do, just dangerous you can be!" lafı net bir işaret gibi. BM'i o kadar salak duruma düşürüp sonrasında "alın bunun gücü bu" yapabilir.

BM'in tutup pero bitir işini çekmesine mi yanayım yoksa BM giderken Marco'nun hiç tınlamamasına mı yanayım.(seni hayatta salmam çekmesine rağmen).

Pero'yu oyunun dışında tutmak için ilginç bir yöntem oldu bu arada. Bu iki sulong karşısında ne yapcak merak ediyorum cidden

Bir de zoro daha önce 720 pound cannon saldırısını tutturamadığı oldu mu ya? ben ilk defa diye hatırlıyorum. Ya Zurna reyis sağlam çıktı ya da saldırı o kadar da iyi değilmiş. Zurna reyis de cidden sağlam çıktı helal olsun.

Usopp sevmem etmem ama bu kafa yarılma mevzusu bana çok p. up alıcakmış gibi geliyor. Umarım alır

Tartışmak isteyenleri bu başlığa alabilirim :D

Ben de bu karşılaştırmada bana göre nelerin dikkate alınması gerektiğini şu mesajda yazmıştım biraz:
Ne mükemmel yazmışsın be bremin :at:

Umarım Tamanın yeteneği sadece smile kullanıcılatına karşı etkilidir. Ultiye falan işlerse büyük hayal kırıklığına uğrarım
Çalışmaz. Smile kullanıcıları üzerinde işe yaramasının nedeni vücudunda hayvan bulunan smile kullanıcılarının o hayvanları devre dışı bırakamıyor oluşu. O hayvanlar da o vücudun sahibi, kullanıcıya tabi değiller, ayrı birer varlıklar.

Oysa zoanların böyle bir durumu yok. Vücut kendi vücutları, ayrı hayvanları yok, dönüşseler de insanlar hala.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık