Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Queen'in bizimkiler fark edilince "Demek yakayı ele verdiler" tepkisi acaba hapishanede ki güvenliğin gevşetilmesi ve bizimkilerin kafalarına göre hareket edebilmesim için kasten mi yaptığı bir şey diye sorgulatıyor.

Belki de söylediği gibi flying six'i top yemi olarak kullanıp dayak yediklerin de onları aşağı çekmek istiyordur.

Kid belli ki ihanete uğramış hawkins akıllı bir adam yenilgiyi kabul etmiş duruma uyum sağlamış ihanet eden apoo kaidoya sadık olmuş belkide direk onun adamıydı.Hawkins kaido korsanları adı altında yaşamaya devam etmiş bundan pekte memnun olmadığını düşünüyorum.Beğenmediğiniz kid bunu kabul etmemiş karakteri böyle ve tekrar kaidoya meydan okumaya gidiyor ne olursa olsun ölsede kararlı çok hatırlamasamda lawı x-drake kurtardı gibi şeyler söyleniyordu forumda,manga sayfasını okumak zor geldiği (kaçtaydı acaba) için tekrar okuyamadım,ama hawkins lawın akıllı bir adam olduğunu biliyor kidin aynı luffy gibi direk saldıracağını ve tekrar başarısız olucağınıda biliyor kide ihanet etmek istememiş ve doğru zamanı bekliyor olabilir lawla bir plan yapmışta olabilir sonuçta law aklı başında biri hawkinsle iyi bir plan yaparsa bu 2 taraf içinde iyi olur ama dediğim gibi manga sayfasını tam hatırlayamıyorum x-drake kurtarmışta olabilir apoo denilen playlistin gücünü kid biliyor (nasıl çalıştığını biliyordur) ve hainin kafasını koparmak için direk vuruyor küsküyü,Birde bu kidin başka gücü yokmudur sayın mangaka anladık metalleri çekiyor el yapıyor bravo...

Üye silindi 1004

Kid belli ki ihanete uğramış hawkins akıllı bir adam yenilgiyi kabul etmiş duruma uyum sağlamış ihanet eden apoo kaidoya sadık olmuş belkide direk onun adamıydı.Hawkins kaido korsanları adı altında yaşamaya devam etmiş bundan pekte memnun olmadığını düşünüyorum.Beğenmediğiniz kid bunu kabul etmemiş karakteri böyle ve tekrar kaidoya meydan okumaya gidiyor ne olursa olsun ölsede kararlı çok hatırlamasamda lawı x-drake kurtardı gibi şeyler söyleniyordu forumda,manga sayfasını okumak zor geldiği (kaçtaydı acaba) için tekrar okuyamadım,ama hawkins lawın akıllı bir adam olduğunu biliyor kidin aynı luffy gibi direk saldıracağını ve tekrar başarısız olucağınıda biliyor kide ihanet etmek istememiş ve doğru zamanı bekliyor olabilir lawla bir plan yapmışta olabilir sonuçta law aklı başında biri hawkinsle iyi bir plan yaparsa bu 2 taraf içinde iyi olur ama dediğim gibi manga sayfasını tam hatırlayamıyorum x-drake kurtarmışta olabilir apoo denilen playlistin gücünü kid biliyor (nasıl çalıştığını biliyordur) ve hainin kafasını koparmak için direk vuruyor küsküyü,Birde bu kidin başka gücü yokmudur sayın mangaka anladık metalleri çekiyor el yapıyor bravo...
Apoo onun adamı değil miydi zaten? Kid'lerin arasına Kaido sokturuyor diye biliyorum ben.

Bilgisizlik böyle birşey işte. Aynı nesilden gelip de kimin ne özelliği var bilmemek. Ne kadar güçlü olduğunun bir anlamı olmuyor bilgi olmayınca böyle bilmediğin bir yetenek karşısında mal oluyorsun.

Bas vursa ne olacaktı bilemiyorum artık. Ama bunun antisi kulak pamuğu olma ihtimali var. Hâlâ menzilinde olduğunu söylediğine göre. Duyabildikleri kadar bir yerde olması yetiyor rakibin. Brook un müzik ile etkilediği gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık