Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo haki mi gelistirmiş yoksa yeteneğini mi. Luffy e ilk vurduğu canını acıttı çünkü. Kizaruya hic bir etki yapmamıştı. O zaman da ayni saldiriları vardı.

Üye silindi 1004

Apoo haki mi gelistirmiş yoksa yeteneğini mi. Luffy e ilk vurduğu canını acıttı çünkü. Kizaruya hic bir etki yapmamıştı. O zaman da ayni saldiriları vardı.
Birisi koskocaman Denizci Amirali Kizaru, öbürü YC4 seviyesi Luffy. Hakiyle vursa bile Kizaru'nun façasını bozamazdı Apoo.

Birisi koskocaman Denizci Amirali Kizaru, öbürü YC4 seviyesi Luffy. Hakiyle vursa bile Kizaru'nun façasını bozamazdı Apoo.
Pişman olacağınız şeyler yazıyorsunuz hep. Amirale vurduğunda haki yokdu galiba. Çünkü hiç imada bile bulunmadılar. Kizaruya etki edemeyeceğini biliyorum. Koskaca Marco. Denizci Köpeğine saldırdiginda etki edemedi.

Bölüm epey hoştu. Okurken eğlendim zaten Luffy ve Zoro'nun aralarındaki ilişki bölümün daha iyi olması için yeterli. Kid'in bu ikiliye tepkisi de ayrıca güzeldi.

Queen'in kimi öldüreceği merak konusu ve neden? Acaba meydan okumalarla ilgisi mi var yoksa Drake'in hainliğini mi öğrendi?

Ne gördükte bu kanıya varıyorsun? Timeskip öncesi"de usopp luffy saldırabiliyordu. Uzak mesafe yeteneğe sahip adamlar her zaman dövüş başı avantajlıdır zaten. Diğer yandan flying six"ten de hiçbir şey görmedik. Direkt apoo hepsini alır demek saçma bence.
Usopp'un, Luffy'e saldırmasıyla ne ilgisi var? :D Ben, Apoo sırf Luffy'e saldırdığı için üstün tutmuyorum. Üstün tutuyorum çünkü; mangaka bunları Supernova yapmış, sonrasında En Kötü Nesil yapmış ve bu nesil içerisine bir Yonko koymuş. Sürekli ''En Kötü Nesil'' vurgusu yapılıyor, bir zahmet Pay pay ve Ulti'den falan üstün görülsün.

Peki, Flying Six'ten bir şey görmedik diyorsun ama sen neye göre ''Apoo, Page One'ı alırsa öpüp başına koysun'' yazabiliyorsun? :D Direkt Apoo alır demek saçma ise senin mantığın da çelişkili ve bir o kadar saçma olmaz mı?

Apoo iyi hype yaptırdı ama gücünü daha önce göstermemiş her süpernova aynı şekilde Luffy ve Zoro'ya kısa süreli ayarlar verebilirdi bence. Hatta şu anda hemen hemen bu seviyelere geldiğini söyleyebileceğimiz Sanji de suit'inin özelliklerini bilmeyen Luffy ve Zoro'ya aynısını yapabilir. Zaten tayfa dövme sabıkası kabarık.
Normalde olsa şu yazdıklarına katılırım ama bu olayı yeni girdikleri adada gezelim görelim tadında gözlemeci teyze falan aranan Luffy ve Zoro'nun karşılarına çıkan birinden, örneğin Wano başı Hawkins'ten yedikleri dayağa benzetemem. Çünkü Luffy bilincini kaybetti (birincisi); ikincisi ve daha önemlisi burası herhangi bir ada değil, Luffy ve Zoro sıkı antrenman yapıp belki de ultimate power up'larını alarak Yonko'dan ikisini dövmek üzere mental açıdan tamamen savaş odaklı olarak buraya geldi.

Bunların yanı sıra Apoo nadir gözükmüş ve gözüktüğü zamanlarda güçlü olduğuna özellikle vurgu yapılmış bir karakter. Who's Who veya Sasaki'nin Luffy ve Zoro'ya böyle dayak atabileceğini hayal edemiyorum. Page1'ı hayal etmeye çalışmak zaten güldürüyor.

Üye silindi 1004

20 sn bayılmış luffy vs uykusunda sargı sarıldığını anlayamayacak kadar baygın olan zoro

Ramazan Pidesi gibi sıcacık fırından çıktığı gibi kapmış bir tanesini Zoro. Hala Zoro'yu beğenmiyorsunuz tayfası için pide kuyruğuna girmiş şu karantina günlerinde. Apoo zurna konusundaki maharetini unlu mamüllerinde de gösteriyor. Pide Luffy.

Anam anam Zoro hakikaten ağır hasar almış zor haraket ediyorum diyor, yazık oldu Zoroya yeni dünya ağır geldi çilek felan verin adama.:hhh:

Aksiyon olarak güzel geri kalan olarak çöp bir bölüm. Ya hep aynı muhabbet mi olur? Adamlar ağzına edince mi yara almamanız, savaştan öne aksiyona girmemeniz aklınıza geliyor?

Luffy de Zoro da aynı mal. Luffy klasik plana uyacağım der de sinirlenir çöplere dalar. Zoro desen daha bile kötü nedensiz dalıyor salak. Eve giriyorlar sanki ne kadar rahatlar. Savaşa gidiyorsun savaşa biraz ciddilik. Bütün tayfanın olduğu Kaidou'nun mekana girmeleri ile çöp Holdem'in olduğu Bakura Kasabasına dalmaları arasındaki 7 farkı sayın. Bakura'ya daha ciddi giriyorlar lan.

Hadi kaçalım diyor, lan nereye kaçacaksın ki böyle bir şey olabilir mi?

Bölüm güzelmiş açıkçası ufaktan ufaktan girizgah verdi oda dövüşlerle ilgili inşallah devam eder böyle. Ve abartıldığı kadar bi bayılma olayı yokmuş. sanırım apoo nun gücüyle alakalı aldıkları darbeleri farkedememelerinin sebebi ses frekanslarının yada tirreşim herneyse patlamasıyla ilgili apoo nun gücü hakkında kapsamlı bilgim yok o yüzden sallıyorum. onun dışında zoronun o şiroku muhabbeti ve luffy nin timsahı ısırması ( serberus geldi aklıma) iyi güldürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık