Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben şahsen çok beğendim bölümü su gibi aktı.
Zoro ile Luffynin burunları yere sürtsün, akıllarını başlarına alsınlar, tam ibretlik bir durum, sopayı yiyince beyne kan gitmeye başlamış biraz, Luffy de beyin olmadığı için bir ders çıkarır mı hiiç sanmam ama iyi oldu, cuk oturdu. Aptalca hareketlere gerek yok.
Artizlik yapmaya gitmediz.

Ben Kid'i, luffyden beter sanıyordum geçen bölümlerde kaidoya dalmak için birbiriyle yarışınca... ( ulan sanki kurbanlık danaya giriyorlar) Bu bölüm biraz daha aklı başında göründü, gerçi önceki vukuatları bir kenarda duruyor. İlk iki yonko indirme girişimi başarısız oldu bu son hakkı tavşan bir zıplar iki zıplar kid kardeşşş..

Bu kıyafet hani darbe alınca normal haline dönüyordu burda bir hata var...

Zoro luffy alıp topuklayınca Şener Şen'in meşhur topuklaması aklıma geldi. Tabi Delikanlılığın onda dokuzu kaçmaktır. Ula madem kaçacaktınız ne halt yemeye daldınız oraya artiz artiz harketler... Neysem
Bu mağlubuyet içinde çok zaferler saklar.
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer var

Luffy zoppayı yedi ama erken kalktı. Hakketten "içten patlamalı luffy" oldu. Apo uyanış açsa nasıl bişey çıkar aceba.?

Bu iki süzme nasıl bir motivasyonla hareket ediyor, ettiriliyor anlamadım. O kadar adamı geçmeden kaidoya nasil ulaşacaksın bilader koca yonko patates çuvalı mı? Bunu anlamak için az biraz zeka yeterli bunlarda kırınti bile yok hala aķıllanmadılar, aķıllanmayacaklar.

Kid Apoyu amele sümüğü gibi yapıştırdı duvara Aponun yıldızı geç parladı erken söndü. Ama unutulmaz bir tat bıraktı damaklarda. Yahu gözlem haki ne işe yariyor ben anlamadım...

Oda ne yapıyor nereye varmak istiyor? Şen şakrak lay lay lom bodoslamacıların havasını neden aldı.
Sanırım oda Rıza baba gibi bunların kulağını çekti.
Eğer yonko indireceksek takım halinde , ekip çalışması ile olacak.Bundan gayrı hekes ikili üçlü gruplar halinde gidecek, bireysel takılanı keserim tek başına tuvalete bile gitmek yok. Adam olana bu kaa laf yeter diyerek. Yeni dönemin yol haritasını belirleyecek 2 vs 1 ancak kurtarır..
Bunları diyecek gerçek bir keptan lazımm, arañıyor, yükleniyor...

Oda reiz böyle devam et canımı ye birer tekte , sanjiye, namiye alalım tatile gelmediklerini anlasınlar...yook iki bölüm sonra çark edip, aynı sersem şabalak hareketlere devam edeceksen ben senin....

Geri çekilme olmayacak sanki gelecek bölüm burdan devam ederler takviye ekip gelir ortalık fena karışır.

Son düzenleme:
Ortalamanın az bir şey üstünde bir bölüm. Apoo'ya vasıfsız diyen çıkmaz herhalde daha? Brook'la da karşılaştırmanın mantıklı olmadığı ortada. Gerçekten güzel bir meyvesi var Apoo'nun daha gücünü çözemedikleri için Zoro ve Luffy için risk teşkil ediyor elbette. Kesebiliyor, patlatabiliyor mis gibi meyve. Zamanında haki bilmemesine rağmen Kizaru'yu az bir şey afallatmıştı (meyvesinin ne kadar iyi bir meyve olduğuna örnek). İki tür hakiyi biliyordur ama Kid'in saldırısını görememesi bence hem beklememesinden hem de Kid'in manyetik kolunun çok kolay engellenemeyecek olmasından. Tek yediğini de sanmıyorum. Sonraki bölüm savaşmaya devam edecektir, Luffy ve Zoro ise yollarına devam ederken muhtemelen Queen onlara engel olacak, göreceğiz.

Apoo ittifaktaki hainmiş. Kaido'nun tarafına geçtiği için de demiş olabilir bunu ama Hawkins de aynı ayak. Başka bir olay var muhtemelen.

Bölüme puanım 7/10

Kesinlikle, görmek isteyene bu ikilinin özel olduğunu anlatan tonla ayrıntı var bu bölümde. Buna @Alpamis de katılır diye tahmin ediyorum. Her ne kadar çimeni sürekli gömse de... :artiz:
Alpa şu an Luffy’e olanlar yüzünden acı çekiyor o yüzden sağlıklı düşünemiyor yoksa oda sever bu ikiliyi diye düşünüyorum :D
Vallaha bu jest işini bir kenara bırakın dünki ilk spoiler olayında gördük yüzünüzü. Açık kollar olmuşsunuz. Tabi Oda'nın sopası yok bir tane değil 2 tane de Zoro'ya indirdi. Onu da Luffy için kaçtı, yok bire bir de kaçmıyora çevirdiniz. Law olayından hala bahseden bile yok la.:D Unutuldu. Unutturulmaya çalışılıyor.

Law, mantıken düşününce, eziğe bak gücünü kullanmıyor oluyor.

Zoro diyince, mantıklı düşündü ilerisi için kendini saklamak istiyor oluyor.

Puntoyu artırıyorum belki ölü rolü yapanlar uyanır.

Birkaç kişi daha bu lafa takılmış, anlamadım gitti. Adam uzaktan vuruyor. E yani doğal olarak bunu limiti vardır yani, herif Doğu Mavi'ye kadar saldırı atacak değil ya. Herif menzilimde demese sınırı olduğunu düşünmeyecek miydik ki?
Sınırı olduğunu düşünecektik tabi ki ancak bu kadar olduğunu düşünmezdi kimse ki zaten partide bu adamlar, adanın öbür ucunda değiller. Demek ki kiddlerin olduğu nokta apoo'nun menzili dışında ki zaten adam tee oradan gelip gömçürtüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık