Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm bence gayet güzeldi.

Zoro’nun kaçması çok normaldi. Adam önce Luffy ile ortalığı dağıtıyor o sırada sakinleştirme ya da başka düşünceleri yok. Sonra da dövüşerek kalenin içine girmeye çalışıyorlar. Ama sonra malum olay oluyor ve Luffy bayılıyor. Zoro da çok mantıklı olarak Kaido’yu hedeflediklerini bildiği için sadece kendi adına değil Luffy içinde daha fazla yaralanmamaları gerektiğini söylüyor ki haklı. Luffy’i taşımak zorunda kaldığı halde Luffy fanlarından laf yemesi ise çok komik olmuş :D

Bu arada Zoro’nun ağzından da Kaido’yu duymak güzel oldu :ehe:

Özellikle Luffy ve Zoro ikilisi her zaman mükemmel ve Kid’de yakışmış bizimkilerin yanına. Çünkü üçü de aynı kafada adamlar güzel oldu güzel.

Bu arada tekrar Best Duo Ever :D

Bu arada Zoro’nun ağzından da Kaido’yu duymak güzel oldu :ehe:

Özellikle Luffy ve Zoro ikilisi her zaman mükemmel ve Kid’de yakışmış bizimkilerin yanına. Çünkü üçü de aynı kafada adamlar güzel oldu güzel.

Bu arada tekrar Best Duo Ever :D
Efsane ikili :at: Çok seviyorum bu ikisini yan yana görmeyi ya.

Zoro ölü haldeyken kumadan kaçmadı. Fujiden kaçmadı. Kesemediği mr1den kaçmadı. Ozdan kaçmadı. Doftan kaçmadı. Ölü haldeyken arlongtan kaçmadı. Birebir meydan okumalardan hıı kaçmadı. Adam bölümde akıllıca bir şey yapmış. Karşısında nasıl saldırdığını bilmediği birisi var. Adam bir anda gözlerini de kesip patlabilir. Bir yandan luffyi koruyup bir yandan kendi seviyesinde biri ile güle oynaya nasıl dövüşsün? Üstelik o kadar adam arasında? Hele bir de hedefi kaido iken niye orada vakit ayırsın? Sıktı artık kaçtı maçtı yorumun. Trollemin de bir usulü var. İlla kaçan birini arıyorsan meydan okuduğu halde bigmom, cracker ve katakuriden kaçan luffye laf sok. Gözün kör olmuş valla senin.
Nefesini boşa harcama. Anlamak istemezler.

He tek yedi.:D 5-10 saniyeye kendine geliyor herif. Yere düşsün o sorun olmazdı. Zoro kaçmaya devam ederken yanına Luffy'i de alıyor ne yapacak belki de ciddi hasar almış olabilecek kaptanını arkada bırakacak. Herif ağzında bomba patladığını gördü.
Tek yemesi için kaç saniye bayılması lazım. Adam bildiğin 2 darbede gitti. Balon fıss..

Apoo,Luffye tek atmıyor.Luffy'nin anlık bilinci kapanıyor,tekrar kendine geliyor.Bu Apoo'nun saldırısının özelliği olabilir.Ses patlamaları falan çok farklı meyveye sahip.Apoo'nun meyvesinin sırrını bilen Kidd,büyük ihtimalle Apoo'ya tek atıyor.Çünkü Apoo uzaktan saldırı yapmayı tercih eden,yakın dövüşten kaçınan biri.Haliyle fiziksel olarak güçlü durmuyor.Bir de çok teklemeli yürüdü üstüne xd.

Bölüm beni hiç tatmin etmedi. Güzel sahneler vardı ama Apoo’yu parlatacağım diye geleceği görebilen Luffy’nin bilincini kaybetmesi kadar dengesizce bir şey görmedim. Apoo’nun seviyesiyle ilgili de bir çıkarım yapamadım, ne şimdi adam YC1 seviyesi mi arkadaş. Wano bitince okusam net kafama takmayacağım, eğlenceli, fan dövüştüren bir bölüm olur ama iki haftada bir aldığımız bölümde en azından biraz mantık bekliyorum yahu.

Birileri kaptanıyla beraber dövüşür, beraber kaçar, beraber rezil olur, beraber şov yapar.

Birileri de kaptanına tekme tokat dalar. Düşmanın insafına bırakır.

Asıl kaybeden Luffy, Zoro falan değildir. Asıl kaybeden Şanji ve fanlarıdır.:a:
Sanji severim ama acı gerçek bu. Sanji orada affedilmeyecek hata yaptı. Usopp bile yapmadı böyle bir şeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık