Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seriyi nasıl okuyorsun usta ya. Oden 9 kınla birlikte Kaidonun adasını basmaya gidiyor. Bu kadar kişiyle savaşacağım aklıma gelmezdi diyor. Sonra işler değişiyor. Zaten Odenin bu fedakarlığını öğrenenler ayaklanacak ama işe yaramayacak zaten.
Savaş alanı başkentti ama kadio nun ada değil.Ayrıca polatın kahvehaneyi basması misali gidilmez savaşa.Neyse dediğim gibi sevene saygım sonsuz ben ne odeni ne wano yu beğenmedim.

Ulan tam Oden yaptığı hatalara rağmen adamdır,Oden'ı adamlar köşesine koyuyorum Maito Gai ile artık adamlık zirvesinde diyeceğim o kazanın içindeki bir saatin mangada minimum 2 haftayı belki daha fazlasını yiyeceği aklıma geliyor... Uzatma işte kardeşim uzatma şu naneyi ne güzel tanıtmışsın adamı güzel bir fb yapmışsın bu adam için uzatma işte artık bir şeyin suyunu çıkarma... Bu arada güçlüdür ona bir şey demem ama serideki değer ve karakter konusunda Orochi neyse Kaido da odur artık.

Shinobu artık Law ile aşk yaşamaya uygun biri haline gelmiştir bu bölümden sonra:utan:
Umarım haftaya Oden ortadan kaybolur bişeyler olurda ölmemiş olarak ilerki bölümlerde karşımıza çıkar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık