Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden diye yazılır adam diye okunur. Hain konusunda ciddi yanıldım. Suke suke meyvesi de olsa çok iyi olurdu herşey yerine otururdu.
Keşke Bartolomeo gelip en kritik anda "bariyer"açsa...

Oden diye yazılır adam diye okunur. Hain konusunda ciddi yanıldım. Suke suke meyvesi de olsa çok iyi olurdu herşey yerine otururdu.
Keşke Bartolomeo gelip en kritik anda "bariyer"açsa...
Gönül Bon-Chan'ıda isterdi ama Barto gelecektir. Şuan Kaido nefretinden dolayı direk şamar yemesini bekliyoruz ama Luffy'nin yiyeceği en az 2 posta dayak daha var.

İnansa da yapar, inanmasa da. Zoro da yardım eder. Oh, mis. :D
Zoroyu her ne kadar o kavgada düşünenesem de Kaido, enmayı tekrar tatsın diye bu fikre sıcak bakıyorum artık. Öyle hile hurdayla saf gördüğün adamı haklamak kolaydı. Odenin yapması gereken Luffy’nin Kaidoyu görür görmez yaptığı şeydi. Bizim oğlanın lastiği yetmedi o an sadece yoksa doğru bir tavırdı. Üstelik Odenin Kaidoya karşı şansı da vardı. Neyse artık yaşanan yaşandı, bakalım Luffy nasıl indirecek bu oksijen israfını, görelim!

1- İsmail Abi
2- Oden-sama

Bu arada bence Momo tayfaya katılıp ülkesinin kayıp tarihteki yerini öğrenecek. Oden'in kimseye anlatmaya fırsatı olmadı.

Wano halkı ölürse, fabrikalarda kim çalışacak? Oroçi ve Kaido halkı öldüremez, Oden de bunlara inanmış diyenler vardı. Gördüğünüz gibi halk adamların umrunda bile değil.

Orada Oden'in dikkati dağılmasa ne olurdu? Kaido her türlü ezer geçerdi orada Oden'i diyenler vardı.
Gördüğünüz gibi gayet de denk gidiyorlar. Oden'in, Kaido karşısında her türlü şansı vardı. Kaido da bunu bildiği için risk almadan böyle bir oyun tezgahlamış.

Bariyer Meyvesi yiyen adam istese İmparator bile olurmuş. Oden bariyeri kesemiyorsa, sarayı komple yok etseymiş. Demek ki o kadar da güçlü biri değilmiş diyenler vardı.
Gördüğünüz gibi konuşma devam ederken olay yerine Kaido geliyor, daha sonra Oden işin aslını öğreniyor. Hyogoro olayı bir yana, Oden'in dans ettiği beş yıl içinde Oroçi ya da Kaido'nun elinden ölen olmamış. Yoksa Oden çok daha erken harekete geçerdi.
Güzel yorum.:gamyon: Şu çıkan sayıyla beraber Oden’in seviyesi senin gözünde ne sana göre onu da yazabilir misin ?

Zoroyu her ne kadar o kavgada düşünenesem de Kaido, enmayı tekrar tatsın diye bu fikre sıcak bakıyorum artık. Öyle hile hurdayla saf gördüğün adamı haklamak kolaydı. Odenin yapması gereken Luffy’nin Kaidoyu görür görmez yaptığı şeydi. Bizim oğlanın lastiği yetmedi o an sadece yoksa doğru bir tavırdı. Üstelik Odenin Kaidoya karşı şansı da vardı. Neyse artık yaşanan yaşandı, bakalım Luffy nasıl indirecek bu oksijen israfını, görelim!
Dövüş güzel olsun, tatmin etsin çoğunluğu; gerisi teferruat artık. Ben Zoro'nun da dövüşte olmasını istiyorum ama bunu da güzel ayarlaması lazım Oda'nın. Öyle "yaptım, oldu" şeklinde olmasın.

Harbi çok rezil çıktı ya o tanıtıma bu karakter ters köşe diye buna derim :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık