Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu saatten sonra Oden'e ihanet etmeyen asıl haindir.
Hani şu adamı sevmediğimi herkes biliyordur herhalde. En ateşle sövücülerinden biriydim. Şu çıplak dans olayına da hiç takılmadım şahsen.
Kendisi elalemin karısını, kızını, hayvanını kaçıran, cenazelere gidip insanların kemikleri üzerinde yemek pişirip yiyip bunu saygı göstermek diye bizi yutturmaya çalışan, gariban domuzları... (Neyse daha uzatmayayım zaten biliyorsunuz mevzuyu)
Herifin teki işte.
Tam onun karakterinde birinden beklenecek şeydi bu. Hatta bu şu ana kadar yaptıkları içinde en onurlusuydu.

Ama ulan insan 5 sene boyunca hiç mi hazırlık yapmaz. Hadi yapmadı. Hiç mi önlem almaz.
Yuh be!

Dedeme bak ud çalarken aynı anda bariyer açıyor :oleyo2:
Dedelerimiz boşa saz çalmamış demekki baksana ne kadar güç verdiğine. :D
Son sayfa için. Yoksa leş gibi kurgu. :D
Birde açık gedik olmasın diye 2 meyve kullanıcısını da çok yaşlı çizmiş.Hani bunlar ölmeden nasıl meyve geçti denmesin diye.O kadarını düşünüyor ama bariyer meyvesini mutlak güce çevirip kendiyle çelişiyor.Bıraksaydın bartoyu dressrosada herkesi korusaydı o zaman önemli kişileri.Bu bariyer olayından sonra şu yonko deviren yumruğun hikaye olmadığına artık inandım.Cidden denk gelse yonko devirirmiş demek. :) Barto onu da durdurmuştu.

Birde açık gedik olmasın diye 2 meyve kullanıcısını da çok yaşlı çizmiş.Hani bunlar ölmeden nasıl meyve geçti denmesin diye.O kadarını düşünüyor ama bariyer meyvesini mutlak güce çevirip kendiyle çelişiyor.Bıraksaydın bartoyu dressrosada herkesi korusaydı o zaman önemli kişileri.Bu bariyer olayından sonra şu yonko deviren yumruğun hikaye olmadığına artık inandım.Cidden denk gelse yonko devirirmiş demek. :) Barto onu da durdurmuştu.
Adamın aklına bu saçmalık için başka bir şey gelmemiş galiba. Güncelde işlediği 2 meyveyi şak diye koymuş kılıf uydurmak için. :D Ben şu bize gösterilmeyen konuşmayı merak ediyorum. @Dattebayo..! 'nun dediği gibi, karısının çocuğunun kafasına bomba koysalar anca böyle davranması lazım :D :D

Gelecekteki gelininle ilgili böyle konuşmamalısın :D

Funduska

Şu saatten sonra Oden'e ihanet etmeyen asıl haindir.
Hani şu adamı sevmediğimi herkes biliyordur herhalde. En ateşle sövücülerinden biriydim. Şu çıplak dans olayına da hiç takılmadım şahsen.
Kendisi elalemin karısını, kızını, hayvanını kaçıran, cenazelere gidip insanların kemikleri üzerinde yemek pişirip yiyip bunu saygı göstermek diye bizi yutturmaya çalışan, gariban domuzları... (Neyse daha uzatmayayım zaten biliyorsunuz mevzuyu)
Herifin teki işte.
Tam onun karakterinde birinden beklenecek şeydi bu. Hatta bu şu ana kadar yaptıkları içinde en onurlusuydu.

Ama ulan insan 5 sene boyunca hiç mi hazırlık yapmaz. Hadi yapmadı. Hiç mi önlem almaz.
Yuh be!
Biz bunları söylediğimizde bazıları tarafından ne dar görüşlülüğümüz kaldı ne de uğramadığımız hakaret,şimdi ne düşünüyorlar acaba :d @Jacques (Bak bu sefer senin gönlün rahat olsun diye özellikle etiket atıyorum sen kendini biliyorsun)

Oden, Orochi'yle görüştüğü sırada, dışarıda iki kişi okla vuruluyor. Bunun görüşmeyle bir ilgisi olabilir mi? Oden'e gözdağı vermek için mi yapıldı o saldırı? Bence onunla alakalı. Gemi ve Kaido lafını tam bağlayamadım ama muhtemelen halkı ile tehdit ettiler. Güçle de çözülemeyecek bir durumdu. Öyle olsa kesinlikle yapardı. Zaten ilk başta bir risk alıp direkt Orochi'yi öldürmeye gitmedi mi bu adam? Sonra neden bir anda kendini rezil etmeye başlasın ve bunu tam 5 yıl sabırla devam ettirsin? Demek ki büyük bir tehdit vardı ve bunun güçle çözülemeyeceğine inanıyordu. O yüzden kendini bu hallere düşürmeyi göze aldı.
Kim ne derse desin; ben bu adamı seviyorum ve düştüğü duruma üzülüyorum. Bölüm de çok etkiledi beni.
Bölümün tek kötü yanı, Bariyer Meyvesi'nin saçma gücüydü. Onu da görmezden geleceğim artık. Alıştık böyle durumlara.

Oden'in 5 yıllık beklemesinin sebebi kilit nokta. Hani umarım aile/falan filan değildir ya. Umarım Wano'nun önemi ile alakalı bir şeydir. Yoksa durum çok vahim gerçekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık