Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'in elinde tonla malzeme var ama ben en iyisi kazanın içine zıçayım demiş resmen. La dünyanın en güçlü iki korsanı kankan, yolla Denjiro'yu çağırsın bunları. Wano halkını koordine et, isyana hazırlansınlar, bütün millet arkasında hizaya geçmiş isyan ateşiyle yanıp tutuşuyor, bizim Oden sokaklarda cıbıldak dans ediyor, saldırı için soykırım bekliyor... Tek kelimeyle saçmalık.

Nedense ilk gördüğümüz Oden daha bi’ güçlü görünüyordu. Gerekçesi ne olursa olsun böyle küçük düşmemeliydi. Mangaka birinci aşamayı bitirdi haftaya da sıvama aşamasına geçecek büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Hayal kırıklığısın be oden.

Bu saatten sonra dünyayı kökünden değiştirecek bir şey çıkmadığı müddetçe yaptıklarını hiç bir şey izah edemez. Bir de bunun kızı ben samuray kızıyım diyor. Rezillik.

Gemi istemiş Orochi'den. Ve Kaido ile bi ilgisi var durumun. Cidden aklıma mantıklı bir şey gelmiyor.

Bizimkiler baskına giderken aynı anda bizim mekana da saldırı yapacaklar. Hain 9 kından biri galiba...

Böyle bölümün Allah belasını versin. Başım kaynıyor şu an. Arkadaş ben Oden'in mal gibi bunların lafını dinlediğini bir şekilde bunlar tarafından sindirildiğini düşünmek istemiyorum. Kaido gelmiş bence karının ve çocuklarının beynine bomba koydum demiş bu ondan dans falan ediyor (lanet olsun) bekliyor yıllarca vs hadi böyle yedim bu kurguyu. Tamam hadi öyle oldu. Amaaaa, ulan cibiliyetsiz bırak yıllarca beklemeyi 10 dk beklemeden 9 çöpten bir iki adamı yollasana WB'ye la sen malmısın sen hastamısın sen bir bölümde nasıl bir losera dönüştün böyle. Seni değil keyfe keder serinin ırzına geçen mangakayı seveyim ben. Bu hiç olmadı Oda. Bakalım neyi nasıl açıklayarak bizlere he tamam o zaman dedirteceksin, ben inadına demeyeceğim anasını satayım ama bari milletin gönlü olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık