Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir mink hain olacak, biri Zou'yu sattı çünkü. Neko'dur Neko.

Zaten yakıştıramazdım, hep Neko'dur dedim içten içe ama babana bile güvenmeyeceksin, o yüzden şüphem hep vardı ama bu bölüm çok içten bir karede yer aldı ve güvenimi kazandı. Artık yeni dostum İnu.
Belki o kare plot twist'ten başka bir şey değildir, hemen tav olma :D
Kedilere nankörde derler. :D
Ahaha bunu da işleyebilir doğru :D

Şaka maka çok merak ediyorum bu hain mevzusunu. Büyük ihtimal şaşıracağımız, beklemeyeceğimiz biri çıkar ama sonra da arkasından kısmen hak verebileceğimiz bir hikayesi de çıkar. Klasik olur yani. Böyle yapmazsa iyi olur tabi.

Haine kelepçeler vurulmuş. :oleyo2:
Öyle hain olunuyorsa ona kurban olun. :utan:
:hhh::hhh:

Belki o kare plot twist'ten başka bir şey değildir, hemen tav olma :D

Ahaha bunu da işleyebilir doğru :D

Şaka maka çok merak ediyorum bu hain mevzusunu. Büyük ihtimal şaşıracağımız, beklemeyeceğimiz biri çıkar ama sonra da arkasından kısmen hak verebileceğimiz bir hikayesi de çıkar. Klasik olur yani. Böyle yapmazsa iyi olur tabi.
Hainlik durumu varsa Oda gerçekliği işlemeyi de seviyor. En uygun Neko olurdu. Kediler nankördür işte. :D
Dediğin gibi bir temiz hikayeyle de hak verme yanımız olurdu. :D

Bu ney?
Hain fetişi... :hoo:

Heryerden bir hain çıkarma çabası. :bilmem:

La rahmetli Pedro'nun nesine hain diyecen?:artiz:
Eğer Pedro ölmediyse hain demeliyiz. Çünkü kendine yalan bir ölüm hazırlayarak kendin ölü gösterdi olacak. Kimse böylesine epik bir ölümden şüphe etmez. Bu durumda kendini müthiş bir şekilde saklamış olarak ihanetine devam ediyordur şimdilerde.

Tabi bence öldü ve hain Neko. Bakalım, Neko kalbe dokunur bir sahne ile geri dönerse belki yeniden düşünürüm.

Eğer Pedro ölmediyse hain demeliyiz. Çünkü kendine yalan bir ölüm hazırlayarak kendin ölü gösterdi olacak. Kimse böylesine epik bir ölümden şüphe etmez. Bu durumda kendini müthiş bir şekilde saklamış olarak ihanetine devam ediyordur şimdilerde.
:hhh:
Güzel espri.:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık