Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnu, Doji, Kine sahnesi ile birlikte emin oldum ki İnu hain olamaz. Tek seçenek kaldı ki o da Neko.

Boşuna aç kedi sahibini yer dememişler.

O zaman niye 16 değil de 20?:D
E adam öldü tekrar isyan ordusuyla gelebildi mi Wano'ya ? O yüzden 20.Ve şu açıklanmayan şans ve bal yüzünden tabii. :D Luffy Kaido indirecek indirmeye geliyor ama Kaido indirmesi için gereken Momo tam o an orada.20 sene önceden tam bu vakitlerde gelmiş.Momo olmadan milleti ikna edemez dolayısıyla Kaido'yu da indiremez.Burada esas olarak ikisi de birbirlerinden fayda sağlıyorlar.Bu sayede Kaido'yu yani yonkouyu indirecek artık kimbilir 5 değil 4. yonkou olarak anılacak.

Aç? :hoo:

Pedrooo!!!:agla:
Neko şişmiş ama yemiş yemiş doymamış demek ki. Pedro öldü gitti, arkasından konuşmayalım. Geri dönerse hain deriz ama. Şimdilik Neko birincil şüpheli çünkü diğerleri hain nasıl bize ihanet ettin demek için fazla önemsiz. Bir tek Carrot var ama o da hayvanseverler için fanservis, böyle aksiyonlara girecek karakter değil.

Neko çıkmasın ya :( Kyoshiro çıksın.
Bir mink hain olacak, biri Zou'yu sattı çünkü. Neko'dur Neko.

Inu'dan neden şüphelendin yav? Gül gibi adam, ondan zarar gelmez kimseye.
Zaten yakıştıramazdım, hep Neko'dur dedim içten içe ama babana bile güvenmeyeceksin, o yüzden şüphem hep vardı ama bu bölüm çok içten bir karede yer aldı ve güvenimi kazandı. Artık yeni dostum İnu.

Neko şişmiş ama yemiş yemiş doymamış demek ki. Pedro öldü gitti, arkasından konuşmayalım. Geri dönerse hain deriz ama. Şimdilik Neko birincil şüpheli çünkü diğerleri hain nasıl bize ihanet ettin demek için fazla önemsiz. Bir tek Carrot var ama o da hayvanseverler için fanservis, böyle aksiyonlara girecek karakter değil.
Bu ney?
Hain fetişi... :hoo:

Heryerden bir hain çıkarma çabası. :bilmem:

La rahmetli Pedro'nun nesine hain diyecen?:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık