Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfada plot var yahu. Tayfaya bir sey olmaz diye tayfa bile anlıyor artık. 5 Yonko bilrlesse Usopp bile ölmez bu belli. One Piece okuyorz.
O zaman Sanji'yi WCI'da boşuna gömmüşler Sanji'de biliyordu tayfaya bir şey olmayacağını ondan çicek böcek topladı şimdi mantıklı geliyor.

Seri ciddi bir seri değil ya. Sanji'ye zerre takilmiuorum. Zamanında olsa gene laf atmazdim. Tayfa birine bir şey olmayacağı belli yahu. HxH okumuyoryz. (Sürekli bunu diyorum ama :D)
Zaten orası öyle bende biliyorum keşke HxH tadında ilerlese ama o zaman tayfa diye bir şey kalmazdı en azından kollar,bacaklar havada uçuşurdu. :D

Tayfa ölmesin ama ölüm riski olsun biraz. Zerre hissetmiyorum ölüm korkusu. Şunu az hissettirebilse :/
Dressrosa'da aha Law'ın kolu gitti dedik ama onuda diktiler yani ölümü geçtik bari kendilerinden bir şeyler kaybetsinler belki bu arc tayfadan olmasa bile ittifaktan birileri ölür.

Dressrosa'da aha Law'ın kolu gitti dedik ama onuda diktiler yani ölümü geçtik bari kendilerinden bir şeyler kaybetsinler :D
Keşke ölse idi ya :p

Queen, Luffynin kelepceleri çözüyor. Böyle bir şey olabilir mi ya. Dedeyi umursamasa, boynundakini kirsa kaçacak. Böyle saçma plotlari seriye ciddiyet ile bakmadigim için es geçiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık