Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake ve hawkings mi.abartılıyor zoro ve sanji mi kücümseniyor anlamadım. Luffy'nin 2 yonkou yikimcisı yendiği'ni unutmüş bazıları luffy yıkımcı yenebiliosa tayfasındaki 2 canavırın'da yenemicekleri süpernova yoktur bana göre, belki Kid.

Umarım King meydana gelirde bu bizim 2 salağa güç neymiş onu gösterir. Yani King'in veya Queen'in sahneye çıkması gerekiyor artık.

Umarım King meydana gelirde bu bizim 2 salağa güç neymiş onu gösterir. Yani King'in veya Queen'in sahneye çıkması gerekiyor artık.
Bence şimdilik Hawkins ve X-Drake yeterli. Hani sadece King vs Sanji&Zoro olsa anlarım da ortada bir ton sivil, bir genç kız, bir çocuk ve o çocuğun babasının cesedi var.
Bence King'e gerek yok orada.

Yalnız Sanji&Zoro yazınca bir tuhaf oldum. O ikisinden çok pis bir şey çıkar. İnsan seyretmek istiyor. Ortalık bu kadarvkarışık olmak zorunda mıydı illa Oda!

Hm.
Tüh. Ben bunlardan şov bekliyordum. :gamyon:

Bu yazdıkların fazla varsayımsal. Law iki eli doluyken Doflamingo ve Fujitora'dan kaçabilmiş adam. Yani söz konusu birilerini kaçırmaksa yeterli olmama durumu yok. İsterse Wano'nun ordusu gelsin. Meyvesini falan da kullanmadı. Gücünün zirvesinde. Eğer abuk bir şekilde insan sınırı yoksa o meyvede herkesi rahat rahat kaçırır oradan.
Tayfasını kurtarma meselesi ise "beceremedi" değil, "henüz yapmamış" olmalı. Muhtemelen bir şey bekliyor, bir şey planladı, onun için henüz sesi soluğu çıkmıyor.
Yoksa halka açık hapishaneden adam kurtaramamak ne demek 24 saatten fazla zaman geçmiş.
Şov anlayışına göre değişir. Bir etki bırakabilirler. Kaido'nun ''En Kötü Nesli'' bildiğini biliyoruz. Bir şekilde onlardan bazılarını tayfasına katmış. Law'ı sonra halledeceğim diye bir şey de söyledi. Bir bakmışız şov Law'ın ölümü olmuş. :p

Şov anlayışına göre değişir. Bir etki bırakabilirler. Kaido'nun ''En Kötü Nesli'' bildiğini biliyoruz. Bir şekilde onlardan bazılarını tayfasına katmış.
Sanji ve Zoro, Kaido üzerinde etki mi bırakacak?
O kadar da değil yahu.

Law'ı sonra halledeceğim diye bir şey de söyledi. Bir bakmışız şov Law'ın ölümü olmuş. :p
Law'a ayrı öfkesi ve planı olduğunu ben de düşünüyorum. Ama bu adama laf atmadan duramıyor musun yahu? :oleyo2:

:artiz:
Yoksa sen değil miydin o? :hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık