Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben onlardan değilim bak. :S Onlardansın demedin ama belirteyim. :/ Uzun süren bir dövüşte yerler Zoro ile Sanji'yi.
O kadar da değil ya. :D Daha Law'ın falan gelme olasılığı var. Bir şekilde oradaki esirleri kurtaracaklardır. Bir şey olursa da Orochi'ye bir şey olabilir. Hawkins ve Drake düşmez gibi ona katılıyorum.

Gerçi nasıl kaçacaklar o meçhul. Ebisu halkı var, tutsak samuraylar var. Hepsi aynı yere mi kaçacak? Sanji ve Zoro arasında ekip bölünebilir.

O kadar da değil ya. :D Daha Law'ın falan gelme olasılığı var. Bir şekilde oradaki esirleri kurtaracaklardır. Bir şey olursa da Orochi'ye bir şey olabilir. Hawkins ve Drake düşmez gibi ona katılıyorum.

Gerçi nasıl kaçacaklar o meçhul. Ebisu halkı var, tutsak samuraylar var. Hepsi aynı yere mi kaçacak? Sanji ve Zoro arasında ekip bölünebilir.
Law gelirse ve diğer tayfa üyeleri ile birlikte orayı yıkarlar. Kaçırmak Law'ın işi bence. Bir room ve shambles'a bakar.

Law gelirse ve diğer tayfa üyeleri ile birlikte orayı yıkarlar. Kaçırmak Law'ın işi bence. Bir room ve shambles'a bakar.
O garanti de...
Ben bizimkilerin birilerinin yardımına muhtaç olmadan bir şeyler yapabilmesini istiyorum şahsen.
Çok mu erken Hawkins ve X-Drake'ten kendi başlarına kaçabilmeleri/kurtulabilmeleri için?

Gerçi Zoro kaçacam ayağına olduğu yerde döner durur ama...:oleyo2:

O garanti de...
Ben bizimkilerin birilerinin yardımına muhtaç olmadan bir şeyler yapabilmesini istiyorum şahsen.
Çok mu erken Hawkins ve X-Drake'ten kendi başlarına kaçabilmeleri/kurtulabilmeleri için?

Gerçi Zoro kaçacam ayağına olduğu yerde döner durur ama...:oleyo2:
Erken değil. Fakat, o kadar kişiyi kaçırmak önemli. Drake ve Hawkins var. Ninja birliğinden eleman var. Kyoshiro ve Fukurokuju'nun gelme olasılığı var. Diğer ninjalar gelebilir. Bu durumda Law bile yeterli olmayabilir. Kaldı ki Law da burada muhtaç oluyor tayfasını kurtarmak için. Kaç zaman geçti becerememiş. En azından gözüken bu.

Erken değil. Fakat, o kadar kişiyi kaçırmak önemli. Drake ve Hawkins var. Ninja birliğinden eleman var. Kyoshiro ve Fukurokuju'nun gelme olasılığı var. Diğer ninjalar gelebilir.
Hm.
Tüh. Ben bunlardan şov bekliyordum. :gamyon:

Bu durumda Law bile yeterli olmayabilir. Kaldı ki Law da burada muhtaç oluyor tayfasını kurtarmak için. Kaç zaman geçti becerememiş. En azından gözüken bu.
Bu yazdıkların fazla varsayımsal. Law iki eli doluyken Doflamingo ve Fujitora'dan kaçabilmiş adam. Yani söz konusu birilerini kaçırmaksa yeterli olmama durumu yok. İsterse Wano'nun ordusu gelsin. Meyvesini falan da kullanmadı. Gücünün zirvesinde. Eğer abuk bir şekilde insan sınırı yoksa o meyvede herkesi rahat rahat kaçırır oradan.
Tayfasını kurtarma meselesi ise "beceremedi" değil, "henüz yapmamış" olmalı. Muhtemelen bir şey bekliyor, bir şey planladı, onun için henüz sesi soluğu çıkmıyor.
Yoksa halka açık hapishaneden adam kurtaramamak ne demek 24 saatten fazla zaman geçmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık