Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendilerini koruyabilecek gucteler ve destekleri de var yanlarında. Sonuçta karşılarına Jack çıkmayacak drake falan da başkentte zaten.

Bu arada Brook reis nerede? En son sarayda ni ja kovaliyordu reis :D
Adamlar deşifre oldu , Sanji' senden benden çok düşünüyordur merak etme..Hem ne olursa olsun Nami'nin yanında olmak var bi kere :D Law şekül şükül yaptı gitsin uğraşsın kendi madem.. Brookda kilot peşinde değildir onuda bağlar biryerlere heralde Ben bazen unuttuğunu düşünüyorum Brook'u-Robin'i :D

Son düzenleme:
He cmk basınçlı hava. Barını ölçüyor öyle yolluyor hatta. Kuma yaptın la Zoro'yu çüşşşş :artiz: Ne basınçlı havası ? o_O

Işık, adamın kendi parçası zaten. Kendi parçan olan birşeye haki yüklemek daha mantıklı ve kolay. Rüzgar ne alaka Zoro için ? Zoro rüzgar logiası falan mı ? Kendi üretmediği bir şeye nasıl haki yüklesin ? Bu mantıkla Zoro ışığa da haki yükler sana göre. Güzel mantık. Hatta auwwww! :artiz:
Alakasız iki şey bence de. Zoro herşeyi bilmek zorunda değil

İttifak yapmış iki devlet varsa, devletler gerek olduğunda birbirlerinin ordusuna komut verebiliyor yalnız, onu ne yapacağız?

Kalktım ciddi ciddi ittifağın tanımını tartışıyorum yahu, bu nedir?
Hayır bir anlamı olsa yanmayacağım bir de.

Tayfayla kaptan arasındaki organik bağa da gelince,
Konumuzla ne alakası var?
İttifak oluşturunca arada duygusal bağ oluşuyor diyen mi oldu ki bunu anlatıyorsun bana?
Ben "kaptan" yetkilerinden bahsediyorum sadece. Organik bağ tayfanın kendi iç dinamiği. Tabiki bir yabancı ile paylaşılmaz, paylaşılmayacak.
White beard korsanlarının kaptanı onların babasıdır. Bu adam biriyle ittifak yapsa, o müttefik nasıl tayfanın "baba" sı olsun? Taş çatlasa "amca" olur tayfaya.
Ben çok başka bir şeyden bahsediyorum, önce onu bir gör yahu.
Duygusal bağ önemli çünkü başkasına kaptan demeyecek kişiler bunlar. Daha doğrusu sadece Luffy'ye diyecek kişiler. Sen Zoro'nun Sanji'nin başkasından emir aldığını gördün mü? Ben görmedim. Ben senin neyden bahsettiğini anlıyorum ama Law'ın emir verebilecek bir konumu yok. İki tayfanın bir olmasından da bahsettin yahu. Hani nerede Law'ın emir verebilecek bir pozisyonda olduğu görülmüş? Var mı bir manga sayfası? Yok. Önceden plan yapılmıştır Law ona uyun falan der o ayrı.

Anlaşılan o ki çoğu etkili silah hapishanede... Ama herkesi geç bu Kawamatsu'yu çıkarmamız lazım demeleri onun ne derece etkili bir güce sahip olduğunun kanıtı bence...

O değilde BM çok acıktı bu hapishaneye gelince açlık krizi baş göstermesin! Sonrası hafızasının yerine gelmesi demek gibi birşey...

Kawamatsu Oden'nin Zoro'su gibi bir şey herhalde bu kadar üzerinde durulduğunda göre o_O

İleride Hyogoro üzerinden dram kasılabilir :(. Hyo isyana binlerce kişi katar ve savaşta acımasızca öldürülür herkes bir gaza gelir,Luffy'nin gözler değişir,daha bir korkutucu olur Kral hakide ve diğer hakilerde patlama yaşar.

Ölümü kabullenecek noktaya gelmiş bu eski toprağın Wano'nun yeni döneminde yeri yok bilakis yeni dönemin oluşmasında en büyük rollerden birini üstlenecek.:üzgünüm:

Rüzgar kesiğinin logia kestiği nerde görülmüş lan.. Rüzgarı kesen slash logia da mı keser ? İkisi farklı şeyler. Alakasız şeyler yazıyorsun şu an. Zorlama. Boşver sen kafana takma böyle şeyleri. Biz hallederiz.
Slash tanımı yaptım ben. Ona haki eklersen elbette logia keser. Asıl sen bambaşka mecralara gitmişsin de farkında değilsin. :/ Lazer silahı yaptın 40 yıllık sıleşi. Biz dediğin de sen ve @Mr.Bushido ise aman ha kalsın, kendi kendinizi gaza getirip coşuyorsunuz sonra. :S

@Akainu Sakazuki
Japon kültüründe olsun diğer absürt eserlerde olsun kılıçla uzaktan yapılan saldırıların kılıcın savrulması ile oluşan rüzgarla olduğunu herkes bilir diye biliyordum ama bilinmiyormuş. Meğersem Zoro bunca zamandır Ki'sini toplayıp kamehame atıyormuş millete. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık