Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enerji dalgası derken?
Bildiğin denizdeki dalganın enerji biçimi. Böyle foşur foşur akıyor :D

Şimdi şuna bakalım.
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/93/939/page/16

Burada Hyogoro amcanın yaptığı şey de Rayleigh'in yaptığı şey de aynı. Enerji dalgası dediğim şey budur.

Şimdi kullanım şekli ve mantığı olarak karşılaştıralım Luffy, normalde koluna bastığı hakiyi avuç içinde toplayarak dövüştüğü uzuv düşmana temas etmeden hakiyi yollamaya/iletmeye çalışıyor.

Zoro da normalde kılıcına bastığı hakiyi kılıcı düşmana temas etmeden karşıya yolluyor/iletiyor.

İki kullanım şekli ve mantığı da aynı. Rayleigh bunu file yaptı Zoro da bunu küçük ölçülerde Monet'e yaptı.

Luffy, Kedi, Köpek, Kocana, Shutenmaru, Kid
Bana göre: Zoro
Daha meşhur 9'lunun içinden çıkacak, Law'dan güçlü olabilme potansiyelleri olan karakterler + Marco.
Marco gelmeyecem dedi o yüzden saymadım onu. Shutenmarudanda emin değilim dediğim gibi 9 kını hesaba katmadım güçlerini bilmiyoruz çünkü. Koca anada müttefik değil düşman şuanlık hafıza kaybı olduğundan kullanıyorlar.

Zoroyu deme işte :(
Kidd güçlü olabilir dedim zaten

Marco gelmeyecem dedi o yüzden saymadım onu. Shutenmarudanda emin değilim dediğim gibi 9 kını hesaba katmadım güçlerini bilmiyoruz çünkü. Koca anada müttefik değil düşman şuanlık hafıza kaybı olduğundan kullanıyorlar.

Zoroyu deme işte :(
Kidd güçlü olabilir dedim zaten
Kocana'yı köpek gibi kullanacaklar ve Law'dan güçlü, neden saymayayım :D Ha Kocana Kaido ile birlikte bizimkilere girecek dersen... Sonumuz hayrola.
Onun dışında, Shutenmaru Jack'e girişiyle net belli etti kendini bence. Law'da onu yapabilecek kapasite yok.
Zoro'yu ayrı bir parantezde aldım dikkat edersen, ben güçlü olduğuna inanıyorum. Marco Gandalf misali atlar gelir, komaz bizim çocukları çolakta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık