Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşin ennnn eğlenceli kısmı da; Luffy ciler zoronun patlamasını beklerken, Luffy nin patlaması oldu hahahaha.

G4 herkesii ezerrrr. Luffy 5.imparatorrrr. Luffy çoook farklı kulvardaaa. Luffy 1.500 milyarrrr. Luffy bu saaten sonra tek yemezzz.
Nerenin kralı veletttt??? Hhhaahah
Okul yok mu bugün :S Liseler tatil değil diye biliyorum ahahs üsluba bak.

Bu bölümler birlikte gördük ki G4 üst sınır Yonkou sağkolları. Yonkou'lar gerçekten çok farklı bi klasman..

Akainu işte bu yüzden çok tehlikeli biri böyle bir durumda Luffy'i yakalasa yada Luffy'i böyle bir duruma soksa asla canlı çıkarmaz, Luffy kalkabiliyor olsa bile anında işini bitirir. Ama yonkouların çeşitli takıntıları var ben senin söylediğin tarzda bir kalkma beklemiyorum ama bir şekilde kaldırılıp bir yerlere götürülecektir yada en büyük ihtimal Law'ın olaya müdahale etmesi sonuçta bunun için meyvesi çok uygun.

Geleceği görmüş olamaz mı ciddi soruyorum bu soruyu :bilmem:
Çok sinirli olduğu, yani sakin olmadığı için geleceği görmüş olamaz bence. Luffy neden kalkar diyoruma geleyim. Çünkü bu adam normalde sahip olduğu azmi bir kenara koyacak olursak acayip bir öfke patlamasıyla dolanıyor. Fazladan gaza sahip olduğu için de enerjisi bitmiş olabilir gerçi, G4'ten çabuk çıktı.

Luffy Zoro muhabetti bitmedi gitti yıllardır. Geminin Kaptan-ı kim luffy yardımcı kaptan kim zoro bu olay bu kadar basit.

Katakuri sükunetini kaybettiğinde geleceği göremiyordu. Luffy de Tama'dan dolayı çok sinirlendiği için saldırıyı görememiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık