Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek p.up ile kaidoyu alması imkansız.Arada uçurum var.Arc soru işaretleriyle dolu.Moriah malı kaidoya yatsın kalksın dua etsin mezara sokmamış onu.

Kaidou nun da Luffy kadar haklı sebebi var hacı yüz hatları sağlam çizilmiş. Dofy için ağlayan adamın affetmemesi lazımdı zaten :a:

Son iki bölüm de beklenmedikti benim için. Önce en az 100 bölüm sonra dayak yiyecek adamın karizmayı niye şimdiden çiziyor demiştim, bu bölüm iyi toparlamış. Temiz yenilmiş ama Kaido'yu tartması için gerekliydi demek ki.

Bir de şu ağzındaki çöpe ben kıl oluyordum. Kapağa bile çizdiği çöp bunun içinmiş meğer. Olayı basitlik ve sadelik olan adama çöp felan ne gerek var!

Umarım oradan Luffy'i temiz çıkartır. Yoksa Croco Vol-2 olacak.

kafa kafaya zaten dayak yiyecegi belliydi bu bolumde meyvesini uyandirir bence. g5 mumkunse karasakala kalsin.

x-drake'e gecmisiyle ilgili bir sey hatirlatildiginda unuttum demisti galiba. sanirim saf degistirenler olacak.

sonucta yonkoudan biriyle savasmaya geldi. bigmomdan farkli bir arc bekliyor bizi ve uzun olacak. daha kid girecek ananas girecek isin icine, belki shanks bile. bu arc one piece icin milat. ilk kez bir yonkou dusecek

Kaido'nun çizik almamasına şaşıranlara şaşırdım. Hatırlatırım bu adam gökyüzünden atlayıp hiç çizik yiyemedi. Kendi tabiriyle adam ölümsüz, ölemiyor.

Ben geçen bölümde vs olmaz Law bizim oğlanı kaçırır diye düşündüm olmadı. Daha BM'yi yenemedik. Kadını sadece yorduk. Yenmek zorunda değildik gerçi ama burada Kaido'yu yenmek zorundayız. Eğer Kaido, Luffy'i zindana göndermez ise uyanış gücü gelecektir. Her türlü bu arcta o güç gelecek.

Luffy düşünce Zoro iş yapar diyenlere de gülüyorum. Hiçbir arcta Zoro ana bossu yenmedi. Bütün shounenlerde ana bossu ana karakter yener bu kuraldır. Burada da bu bozulmaz.

Bi ara bi spoiler vardı o yaşanır mı acaba? Hani Luffy Wano'da yakalanacak ve yeni Marineford savaşı onu kurtarmak için yapılacak diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık