Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katayı Jackden üstün görüyorum ben.O kadar zorlanmazlar Jackle savaşırken ve katayla savaşırken Luffy yalnızdı. Ama şimdi Kurbana girer gibi girerler.
Mamuta en fazla kaç kişi girilir bilmiyorum ama. :(
En fazla denk olurlar katayla.
Bana hiç ummadığımız şeyle olacak gibi geliyor. Şu şu jack ile kapışacak diyoruz ama bi bakarız hiç beklemediğimiz bir şey olur.

Çoğu kişi tüm kekin ilk yarısını daha çok seviyor. Bana göre tam tersi çünkü ilk yarı kalede ve sanji’nin geçmişi ile geçiyor ikinci yarısı ise tam bir kaos.
Oda çoğu karakteri geri tutmak istedi yoksa bizim tayfa kaçamazdı zaten. Daifuku,smoothi ve ismini hatırlamadığı birkaç karakter daha var. Bunlar hep geri tutuldu. Kata bile luffy’yi sonlara doğru saldı. O bile anasını dövecek birisini arıyormuş aslında. Anasına en çok yardım edenler perospero ve oven’di.
Bakalım umarım wano’da daifuku ve oven gibi azman zoan adamlar çıkar.
Zaten bunların üstü komutan oluyor.
Ben bu serinin aksiyonundansa hikayesini daha fazla seviyorum. Hikayeden sonra yükseliş kısmında aksiyon lazım ama. Wapol'ün aksiyonu daha bile iyiydi. Karakter gösterince beklenti oluşur. Oda gibi yılların en çok satanının bilmesi gereken bir şey. Haliyle benim beklentilerimi karşılayamadı. Zaten aman aman dövüş çizmesini beklemiyoruz. Tek yese ya da Bege'nin çeri çöpü ile uğraşsa ona da tamam diyecem. Hepsi poz kesti. :(
Ha Bigmom en beğendiğim Yonkodur şimdi. Ama arcı beni OP standartlarında sarmadı doğrusu.

Hmm o zaman Luffy tayfadakilerin başına silah dayayıp senin hedefin şu olacak, senin hedefin bu olacak deyip zorla onları maceraya çıkardı dimi. Adamlar benim hedefim şu bu derken güzel ama bu hedefleri doğrultusunda hareket ederken herhangi bir rahatsızlık yaşansa onun suçlusu Luffy.

İkincisi, mesele Luffy'nin koruyup koruyamaması değil. Bu durum tayfanın çoğunlukla Luffy sayesinde hayatta kaldığı gerçeğini değiştirmiyor. Enies Loby'de tayfa kendisi diyor zaten bunu. Senin inkar etmen durumu değiştirmiyor malesef.
Ne Lufy fanı çıktın yahu, peygamber yaptın adamı. Hatasız Lufy çok yaşa Lufy.

Ne Lufy fanı çıktın yahu, peygamber yaptın adamı. Hatasız Lufy çok yaşa Lufy.
Zaten size yazanda hata. Böyle tartışmayı alıp istediğin yere çekince yazdığıma yazacağıma pişman ediyorsunuz. Bi de dinime küfreden müslüman olsa. Ulan Doff konusunda olayın nirvanasını yaparsınız. Ama işinize gelmeyince sen fansın, sen sen şöylesin, sen böylesin. Yemin ediyorum forumdan soğuma sebebimsiniz.

Hawkins Den Den Mushi ile konuştuğu sırada ekrana daha yakın olan adam ileriye doğru bakıyor. Hawkins'te tehditkâr sfx'i ile kafayı oraya çevirmiş. Jack gelmiş olabilir.
Eğer öyleyse ve kapışma olacaksa Luffy et gömse bari onca yemeğin içinden şarjı doldurması lazım :D

Luffy Jack'e fazla gelir. Onun yerine Zoro ve Law ikisi beraber Jack ile kapışsa efsane olur. Muhtemelen serinin en kanlı dövüşü olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık