Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace sözünü tutmadı deniyor ama tutmak için dönmüş sayılır. İradesi Luffy e geçtiği için Luffy=Ace göndermesi yapıyor Oda. Daha doğrusu Ace+Luffy=Roger gibi sanırım.

Law'ın yeteneği çok ters. Zoro'da biraz kapalı adam. Belli olmaz o iş. Aslında Law ve Zoro vs Jack güzel olurdu.
Ters gibi geliyor ama değil.Kesemiyorsan rakibini meyven sadece yer değiştirmeye yarıyor.Zoro desen law seviyesi var mı belli değil.Zoroya atar çeken law luffye abi niye böyle yapıyon diye tatlı tatlı söylüyor.Fark çok bariz.

Ace sözünü tutmadı deniyor ama tutmak için dönmüş sayılır. İradesi Luffy e geçtiği için Luffy=Ace göndermesi yapıyor Oda. Daha doğrusu Ace+Luffy=Roger gibi sanırım.
Ace söz verdi fakat gücü yoktu, gitmesi gerekti.
Luffy sözü yaparken veriyor, gücü var, gitmesine gerek yok.
Luffy, Ace'i geçti işte, o kadar. Zaten bilinen bir şey.

Tüm keki hiç sevmedim ben. Çocuklar ihtiyaca göre tek tek çıktılar. Çoğu aktif bir şekilde kullanılmadı bile. İşlenilenlerin meyveleri, tasarımları güzeldi. Ama şimdi Kaido'nun erlerini göruyoruz. Zoan ordu projesinin smile kısmını zaten pek önemli kişilere vermez. Yani daha Wano'lu işlenen Tama ve Kiku var bence.
Çoğu kişi tüm kekin ilk yarısını daha çok seviyor. Bana göre tam tersi çünkü ilk yarı kalede ve sanji’nin geçmişi ile geçiyor ikinci yarısı ise tam bir kaos.
Oda çoğu karakteri geri tutmak istedi yoksa bizim tayfa kaçamazdı zaten. Daifuku,smoothi ve ismini hatırlamadığı birkaç karakter daha var. Bunlar hep geri tutuldu. Kata bile luffy’yi sonlara doğru saldı. O bile anasını dövecek birisini arıyormuş aslında. Anasına en çok yardım edenler perospero ve oven’di.
Bakalım umarım wano’da daifuku ve oven gibi azman zoan adamlar çıkar.
Zaten bunların üstü komutan oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık