Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Green Lord'um benim biricik sevgilim söyle Zoro senden başka kimim var benim??? Adam geldiği gibi iki kişiyi kesti. Senelerdir One Piece değil aile draması izliyormuşuz yemin ediyorum. Roronoa Zoro'lu bölümler geldi artık. Zavallı kızı da kurtarır Zoro-dono! Sumoyu da keser Basil'i de keser. Adam Roronoa Zoro kılıçları efsane. Dışın dışın geleni geçeni kesiyor affetmiyor büyük üstat. Roronoa Zoro neden bu kadar mükemmel? Adamı ortadan iki böldü ya ortadan çat diye fışşş. Luffy'de yine komik ve eğlenceliydi. Zoro'nun yanında sevimli bir maskot gibi kalması Luffy'nin en sevdiğim yanı olabilir. Ya şu aşk hikayesi biraz canımı sıktı ya bu Ark Luffy ve Zoro'nun aşıkları kavuşturması üzerine geçerse. Baya POV yapılacak gibi bu çifte. Law artık gel bizimkiler sen olmadan bi .... doğrultamaz. Roronoa Zoro!

Yalnız seviyeli kılıçların ayrı bir seviyede olduğu anlaşılıyor. Luffy yumruk atarken diğer yanda bir adamın kılıcını ve kendisini kesiyor. Luffy kılıç kesiyor e mi? :D

Eğer yanlış biliyorsam düzeltin lütfen, hatta resim de atabilirsiniz. Hatırladığıma göre Cracker Luffy onu uçurmadan önce ki saldırıda kılıcın da koka yoktu ama kolunu kestiğin de vardı sanırım eğer doğru hatırlıyorsam ki bunu söylememe bile gerek yok aslında, Oda'nın yeri geldiğin de mantık hatası bile olsa umursamayıp neler yaptığını herkes biliyor, adam bunu kaçtır yapıyor. Artı Zoro reis Luffy ile kızı kurtarmak için hızlıca atılıyor öenlerine, abartılacak bir şey yok bence gömmeye yer arıyorsunuz. Küçücük çivilerden mi sıyrılamayacak? Zoro o kadar yorgunluk ile Kumanın pati saldırılarından nasıl kaçtığını biliyoruz. Bir de reis iki kılıç ile girmiş üçüncü kılıç artı bandana çok zorlanmadan tokatlar Hawkinsi. Sonra gider Luffy'e senin için o Samurayı indireceğim dediği Shogun ile efsane zorlukta bir dövüş yapıp sınırlarını aşar.

Hawkins çok havalı ya. Lakin meyvesine fazla güveniyor. İnsan biraz savuşturur bişi yapar. Zaten ölmüyorum diye düşünmez yahu. Onun haricinde çizimleri falan beğendim. Bir de Luffy kılıcı mükemmel kullanıyor <3
Zoroya da laf etmeyin. Ani olan saldırılardan darbe almak güç seviyesini göstermiyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık