Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins ilk göründüğünde kizaru top gibi oynadığı için oda haekinsi şişirmeye çalısıyor zoro her yerine koka bassa yinede alacakdı yarayı :agla:

Hawkins'in, en kötü jenerasyon içinde zayıf denebilecek bir seviyede gözlem hakisine sahip olduğunu düşünüyorum. Zoro'dan yediği ilk darbeden sıyrılması, kaçması veya savuşturması pek zor olmamalı-o noktaya gelmiş biri için- ancak bunları yapmayıp meyve yeteneğine güvenip darbe almayı umursamıyor. Böyle olunca gözlem hakisi ne kadar gelişebilir? Bu ise meyvesini geliştirmek üzere kendini yetiştirmiş olabileceği fikrini düşünmemi sağlıyor. Bununla birlikte kılıcını ilk çekişinde hasır haldeyken dev kuklasını Luffy ve Zoro'nun üstüne saldığı vakit, kılıcın normal bir hale gelmesi üzerine Hawkins'in meyvesini uyandırdığını düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam meyve uyandığı vakit çevreyi değiştirebiliyordun. Bknz Doflamingo.

Ayrıca yanlış anlamadıysam Hawkins kartlarla geleceği görmek yerine anı etkiliyor, yani kaderi yönlendiriyor gibi. İlk kartı çektiğinde, bir adamı ötekini kesti; karta uymak için kendi hür iradesiyle yaptığını sanmıyorum, kartın etkisi altına girdi. Bu sebeple kartların, kitetsuların lanetine benzer bir ruh taşıdıklarını düşündüm.

Son olarak Tsuru'nun bahsettiği Sir Green, X Drake sanırım.

Hawkins'in, en kötü jenerasyon içinde zayıf denebilecek bir seviyede gözlem hakisine sahip olduğunu düşünüyorum. Zoro'dan yediği ilk darbeden sıyrılması, kaçması veya savuşturması pek zor olmamalı-o noktaya gelmiş biri için- ancak bunları yapmayıp meyve yeteneğine güvenip darbe almayı umursamıyor. Böyle olunca gözlem hakisi ne kadar gelişebilir? Bu ise meyvesini geliştirmek üzere kendini yetiştirmiş olabileceği fikrini düşünmemi sağlıyor. Bununla birlikte kılıcını ilk çekişinde hasır haldeyken dev kuklasını Luffy ve Zoro'nun üstüne saldığı vakit, kılıcın normal bir hale gelmesi üzerine Hawkins'in meyvesini uyandırdığını düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam meyve uyandığı vakit çevreyi değiştirebiliyordun. Bknz Doflamingo.

Ayrıca yanlış anlamadıysam Hawkins kartlarla geleceği görmek yerine anı etkiliyor, yani kaderi yönlendiriyor gibi. İlk kartı çektiğinde, bir adamı ötekini kesti; karta uymak için kendi hür iradesiyle yaptığını sanmıyorum, kartın etkisi altına girdi. Bu sebeple kartların, kitetsuların lanetine benzer bir ruh taşıdıklarını düşündüm.

Zoro’a diyor sanırım Sir Green diye

Sir Green- green=yeşil=>Zoro. Zoro'yu kastediyor, geçen bölüm kurtardı ya.

Hani Zoro sağ kol seviyesi diyoruz ya hani Zoro Luffy'den hep güçlüydü diyoruz ya hani oradan şey ettim hani hani?

Hyzou Luffy'i kesmiyor. Zehirli iğne fırlatıyor. Hody ile denizin altında bir meyve kullanıcısı olarak dövüşüyor. Onu geçtim şu çiviri saldırısının Hordy'nin ısırma saldırısından daha güçlü olduğunu ya da Bellamy'nin en güçlü atağından daha güçlü olduğunu söylemek ayrı abes.

Ama haklısın Zoro yaralanmışsa o saldırıyla kesinlikle çok güçlü bir saldırıdır.

Onun dışında üslubunu değiştirmeyeceksen tartışmayalım. Ben azıcık ciddi yorum atmak istedim. Zoro fanı arkadaşlardan Luffy yaralansaydı yorum yapacakları bakış açısında yorum yapmalarını istedim o kadar.
Zoro hep güçlüymüş gerçekten. Baksana Zoro, Hawkins'ten yara alıyor seninki en iyi ihtimalle Hawkins'in üçte biri etmeyecek adamlardan alıyor :artiz:

Hawkins > Hody, Hyouzu, Bellamy'nin toplamından güçlüdür.
Zoro > Başkasını korurken saldırıları alıyor artı koka yapmıyor.

Durum net ortada :artiz:

Zoro hep güçlüymüş gerçekten. Baksana Zoro, Hawkins'ten yara alıyor seninki en iyi ihtimalle Hawkins'in üçte biri etmeyecek adamlardan alıyor :artiz:

Hawkins > Hody, Hyouzu, Bellamy'nin toplamından güçlüdür.
Zoro > Başkasını korurken saldırıları alıyor artı koka yapmıyor.

Durum net ortada :artiz:
Tamam Ferit haklısın.

Ulan Luffy orda karşısındaki rakipleriyle dövüşmeye odaklanmış, sırtında çocuk var, acele gitmesi lazım. Zoro'nun derdi kılıç!!!! Kardeşim önce bir karşındakileri hallet ya. Neden bu kadar bencilsin ? Luffy şu kılıcı versin Zoro'ya da her bölümde kılıcı ver Luffy demesinden kurtulsak bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık